atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ALTO ALİAĞALI SANAYİCİLERİ ZİYARET ETMEYE DEVAM EDİYOR

Denizciler_Dkm-Ziyarett

Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve yönetim kurulu üyeleri ilçede faaliyet gösteren fabrikalara ziyaret gerçekleştirmeye ve sanayi kuruluşlarının sorun ve beklentilerini dinlemeye devam ediyor.

Ziyaret programı kapsamında Özkan Demir Çelik, Denizciler Döküm ve Ege Çelik fabrikalarının yetkilileriyle görüşüldü.

Ziyaretlerde, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Erdem, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Şaban Atalan, Yönetim Kurulu Üyeleri Abbas Gidici ve Dr. Y. Kemal Aygün de hazır bulundu.

‘Birlikte çalışma kabiliyetini geliştirmeliyiz’

Göreve başladıkları günden bugüne kadar en çok altını çizdikleri konuların başında, şehirdeki tüm kurum ve kuruluşlarla birlik ve beraberlik içerisinde çalışma kabiliyetini geliştirmenin geldiğini ifade eden Aliağa Ticaret Odası Başkanı Ömer Ertürk, “Oda olarak sıklaştırdığımız ziyaretlerle sanayicilerimizle güçlü bir iletişim bağı kurarak geleceğe yönelik birlikte neler yapabileceğimizi görüşüyoruz” diye konuştu.

‘Sorunlarda kalıcı çözüme birlikte hareket ederek ulaşabiliriz’

Aliağa’nın ağır sanayisiyle, kimya sanayisiyle, enerji sektörüyle, demir çelik firmaları, limanları ve organize sanayi bölgesi ile bölge ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağladığını belirten Ertürk, “Bölgenin sanayi ve ticaret hacmi büyük ama bununla birlikte sorunları da büyük. İlçede hızlı büyüme ile biriken sorunları ve artan yatırımlarla toplumsal yaşamda ortaya çıkan eksikliklerin çözümüne (ulaşım, sağlık, eğitim vb.) Aliağa’da yaşayan tüm paydaşlar olarak hep birlikte hareket edersek çözebiliriz. Bölgedeki sorunlar hepimizin sorunu, bu sorunların aşılmasında biz de oda olarak üzerimize ne düşüyorsa sonuna kadar yapmaya hazırız. Bunu tüm paydaşlarımıza iletiyoruz. Bizler Aliağa'da yerel yönetimler, sivil toplum örgütleri olarak birlikte hareket ederek merkezi yönetimlerle işbirliği halinde olursak bölgedeki sorunlara da kalıcı çözümler bulabiliriz diye düşünüyorum” dedi

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tıkla Dinle

You must have Flash Player installed in order to see this player.