atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

SİNBAD VE ADALAR PRENSESİ” YOĞUN İSTEK ÜZERİNE İKİNCİ KEZ SAHNE ALDI

aliaga-belediyesi-sinbad-adalar-prensesi-9-1024x602-332x250

 

 

 

 

 

 

 

Aliağa Belediyesi’nin kültür sanat faaliyetleri kapsamında sahnelenen ‘Sinbad ve Adalar Prensesi’ adlı müzikal çocuk oyunu yoğun istek üzerine ikinci kez perde dedi.

ALBET Gençlik Tiyatrosu tarafından hazırlanan oyun 10 Haziran Pazar günü saat 18.00’de Tüpraş Halk Eğitim Merkezi’nde ikinci kez seyirci ile buluştu. Senaristliğini Murat Altınok’un yönetmenliğini ise ALBET Tiyatro Eğitmeni Sinem Simge Kılınç’ın üstlendiği oyun çocukların hayal dünyalarına hitap ederek minik izleyicisini macera dolu bir yolculuğa çıkarttı.

OYUNUN KONUSU

6-12 yaş grubuna hitap eden Sinbad ve Adalar Prensesi adlı oyununun konusu ise şöyle; Bir deniz kazasında yunus balıklarının yardımıyla kendisini ıssız bir ada da bulan Rose, insanlar ve medeniyet hakkında hiçbir şey bilmeden hayvan dostları tarafından büyütülmüştür. Hayvanlarla konuşabilme yeteneğine sahip Rose tüm adanın sevgisini kazanmıştır. Ve bir gün denizler prensi kaptan Sinbad bir deniz macerası sırasında Rose’un adasına gelir.

TAMAMI GENÇLERDEN OLUŞUYOR

Tamamı gençlerden oluşan ‘Sinbad ve Adalar Prensesi’nin oyuncu kadrosunda Ayla Mutlu, Berivan Konukçu, Deniz Turan, Eren Gün, Hilal Aytan, Özer Deniz, Kerem Misir, Meltem Sarı, Mert Yayla, Muhammet Akay, Nazik Akdoğan, Ege Şahin, Onur Yorulmaz, Ulaş Kılınç ve Yasin Göçer yer alıyor.

aliagamedya.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tıkla Dinle

You must have Flash Player installed in order to see this player.