atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HAYATI EMNİYETLE PEDALLA

bisiklet4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aliağa İlçemizde bisiklet kullanımını yaygınlaştırarak araç trafiğini, gürültüyü ve çevre kirliliğini azaltmayı;hareketliliği artırarak da sağlıklı yaşama katkı sağlamayı amaçlayan, Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğünce hazırlanıp uygulanan "Hayatı Emniyetle Pedalla Projesi" kapsamında 13 Haziran 2018 günü, evinden işe bisikletle gelebilecek durumda olan ve bisikleti sürekli kullanma imkanı olan kamu görevlilerine, yerel basın mensuplarına ve mahalle muhtarlarına, İlçemiz Cumhuriyet Meydanında saat 14.00'de düzenlenen törende bisiklet verildi.
Törene İlçe Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Garnizon Komutanı Albay Faruk Altun, Belediye Başkanı Serkan Acar, İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse, siyasi partilerin ilçe başkanları, kamu kurumlarının amirleri, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ve temsilcileri, projeye katkı sağlayan işadamları ve sanayi kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Törende birer konuşma yapan Kaymakam Yılmaz ve İl Emniyet Müdürü Aşkın, projenin yaygınlaştırılarak uygulanacağını ve takip edileceğini belirterek projeye emeği geçen İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş'a ve katkı sağlayan kurumlara teşekkür ettiler ve katkı sağlayan kurum ve işletme yöneticilerine birer plaket sundular.

Programın sonunda ilçe protokolü ve bisiklet verilenler meydanda ve İstiklala Caddesinde bisikletle kısa bir tur attılar.

www.aliaga.gov.tr

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tıkla Dinle

You must have Flash Player installed in order to see this player.