atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ALİAĞA BELEDİYESİ YIL SONU ETKİNLİK PROGRAMI METEOROLOJİNİN YAĞIŞ UYARISI NEDENİ İLE REVİZE EDİLDİ

aliaga-belediyesi-asev-yil-sonu-etkinlikleri_1ALİAĞA BELEDİYESİ YIL SONU ETKİNLİK PROGRAMI METEOROLOJİNİN YAĞIŞ UYARISI NEDENİ İLE REVİZE EDİLDİ


Aliağa Belediyesi Sanat Evi (ASEV) tarafından 18-22 Haziran tarihleri arasında yapılması planlanan yıl sonu etkinlik programı meteorolojinin yağış uyarısı nedeni ile revize edildi.

ASEV yıl sonu kültür sanat programında yer alan bazı etkinliklerin tarihlerinde değişiklik yaptı. Aliağa Belediyesi Açıkhava Tiyatrosu’nda planlanan kültür sanat etkinlikleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan veriler ışığında yeniden planlandı.

Yapılan değişikliklere göre; 18 Haziran tarihinde yapılması planlanan ve yağış nedeni ile iptal edilen “Batı Müzikleri ve Latin Dansları” gecesi 27 Haziran Çarşamba günü saat 20.00’ye ertelendi. 19 Haziran Salı günü planlanan resim ve hasır örme sergileri 27 Haziran Çarşamba günü saat 19.00’a Sanat Sokağı’nda yapılacak. 21 Haziran Perşembe günü yapılması planlanan “Türk Müzikleri ve Halk Oyunları Gecesi” ise 28 Haziran Perşembe günü saat 20.00’de gerçekleştirilecek.

Öte yandan 19 Haziran Salı günü (Bugün) saat 21.00’de gerçekleştirilecek olan Türk Sanat Müziği (TSM), 20 Haziran Çarşamba günü saat 21.00’de gerçekleştirilecek olan Türk Halk Müziği (THM) ile 22 Haziran Cuma günü saat 21.00’de Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nda yapılacak olan “Gripin” konserlerinin tarih ve saatlerinde değişiklik yapılmadı.

ALİAGA BLD BSN BLTN

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tıkla Dinle

You must have Flash Player installed in order to see this player.