atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

İYİ Parti gençlerin umudu oldu

narldere-menderes-6-500x333İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 1. bölge 1. sıra Milletvekili adayı Müsavat Dervişoğlu, ülkenin ekonomik açıdan da kötü yönetildiğini belirterek, “Bu ülkede ekonomi durdu, canlandıracağız; fabrikalar şalterlerini indirdi, yukarı kaldıracağız; tarlalar ekilmez oldu, ekilir hale getireceğiz; gençler umutsuz, geleceğe dair kaygılar yaşıyor, onlara umut vereceğiz; dış politikada itibar kaybettik, geri kazanacağız” dedi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Narlıdere ve Menderes’te vatandaşlarla bir araya geldi. Dervişoğlu, gittiği yerlerde esnafı ziyaret etti, kahve toplantıları gerçekleştirdi. Dervişoğlu, pazar günü gerçekleştirilecek seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener etrafında birleşmenin şart olduğunu belirterek, “Şartlar ne olursa olsun Tayyip Erdoğan’ın karşısına çıkanla birlikte olmalıyız. Çünkü ben demokrasi, huzur, barış, kardeşlik istiyorum. Millet olarak kavgalardan yorulduk. Çocuklarımıza, torunlarımıza bu kavgaları, tartışmaları miras bırakmak istemiyorum” dedi.

 

 

16 YILDIR BU ÜLKEDE KÖTÜ İŞLER YAPILIYOR

İnsanların farklılıklarının ne olduğuyla ilgilenmediğini, önemli olan azami müşterekler olduğunu vurgulayan İYİ Partili Dervişoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Müştereklerimiz var; bu vatanı, bayrağı seviyoruz. Mübarek dinimizi, milli ve manevi değerlerimizle birlikte harmanlayıp bir yaşam biçimine dönüştürüyoruz. Sen niye benim farklılıklarımla, ayrılıklarımla uğraşıyorsun? Bana kucaklaşmayı anlatsana! Kötü bir şey mi istiyoruz? Tam 16 yıldır bu memlekette kötü işler yapılıyor. Bu ülkede ekonomi durdu, canlandıracağız; fabrikalar şalterlerini indirdi, yukarı kaldıracağız; tarlalar ekilmez oldu, ekilir hale getireceğiz; gençler umutsuz, geleceğe dair kaygılar yaşıyor, onlara umut vereceğiz; dış politikada itibar ve irtifa kaybettik, geri alacağız. Bunlar zor işler değil. İyi insanın kötü iş yapması ve kötüyü tarif etmesi zor. Çünkü o kötü insanın işi. Bizim işimiz kolay, iyiyi, vatan sevgimizi anlatacağız. Kardeşlik duygusunu tarif edeceğiz. Doğru siyaset anlayışı budur”

www.aliagamedya.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tıkla Dinle

You must have Flash Player installed in order to see this player.