atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

KOÇYİĞİT: “BAKIRÇAY HAVZASININ SORUNLARINI İYİ BİLİYORUM”

yaln-225x300Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Yalçın Koçyiğit, Aliağalılar ile bir araya geldi.

24 Haziran genel seçimlerine yönelik çalışmalarını Bakırcay havzasında hız kesmeden sürdüren Koçyiğit, Aliağa ‘da esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirerek , vatandaşların sıkıntılarını ve isteklerini dinleyerek seçimlerde partisine destek istedi.

24., 25., ve 26. dönem milletvekilli genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 2. Bölge 4. Sıradan aday gösterilen, Mütevazi Yapısıyla ve Doktorluğun Verdiği Etkiyle Bakırçay Havzasında Sevilen İsimlerinden Yalçın Koçyiğit 24 Haziran’da yapılacak olan seçim daha önceki seçimlerden çok farklı olacağını belirtti. Koçyiğit”. Bu seçimlerde Cumhur İttifakı’nın başarıyla sonuçlanacağına inanıyorum. İnşallah mecliste de daha güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi göreceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti ülkemizin bekasını sağlamak adına elinden gelen her şeyi yapıyor., Bakırçay Bölgesini, Bergama’yı, Dikili’yi, Kınık’ı, Aliağa’yı çok iyi tanıyorum. Bakırçay Havzasının sorunları olduğu kadar çözüm yollarını biliyorum. 24 Haziran’dan sonra halkımız görev verirse halkımızın taleplerinin karşılanması için mücadele vereceğim. Ziyaret ettiğimiz, derdini dinlediğimiz vatandaşlarımızın bize çok büyük desteği var. “dedi.

www.aliagamedya.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tıkla Dinle

You must have Flash Player installed in order to see this player.