atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Vergi dairesi müdürü, öğrencilere verginin önemini anlattı

2287d36e-b407-4d04-916f-e5c6abb931eb-300x169

 

 

 

 

 

 

Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla Vergi haftası münasebetiyle Aliağa Mesleki ve Teknik Eğitim öğrencilerine bilgilendirme yapıldı.

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme seminerine, Okul Müdürü Abdullah Aksoy, Müdür Yardımcısı Emre Karan öğretmenler Karsın Güç , Halil Savran Sibel AKSU ve öğrencilerin yanı sıra Aliağa Vergi Dairesi Müdürü Yücel Aydoğan ile SMMM Fuat Özer de katıldı.

5fa2b362-5c63-4418-a47d-e04080f5cf6e-169x300Seminerde Vergi Dairesi Müdürü Yücel Aydoğan ve Fuat ÖZER toplumda vergi bilincinin geliştirilmesi, Türk vergi sistemi ve güncel vergi uygulamaları,verginin ülke açısından önemini, vergi çeşitlerini, vergiler ile devletin giderlerini nasıl karşıladığı gibi konularda öğrencilere da bilgiler aktardılar. Maliye Bakanlığının hazırladığı Vergibilir adlı vergiyi anlatan video gösterimin bitiminde Müdür Yücel Aydoğan, vergi sistemi konusunda öğrencilerden gelen soruları da cevaplandırdı. Büyük ilgi gören seminer sonrasında hatıra fotoğrafı çekildi.

www.aliagamedya.com

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tıkla Dinle

You must have Flash Player installed in order to see this player.