atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

DURMAZ’IN SEÇMEN İLETİŞİM HATTI DEVREYE GİRDİ

c1114a4c-6546-4d33-8080-6c7663eace14

 

 

 

 

 

 

 

 

CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, 31 Mart yerel seçim çalışmaları süresince daha fazla seçmenle iletişim kurmak için WhatsApp hattı açtı.

Vatandaşların istek, öneri ve görüşlerini bildirmeleri için WhatsApp iletişim hattını devreye sokan CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, 0232 249 09 35 numaralı adresini sosyal medyadan duyurdu.

Akıllı telefon uygulamalarında aktif olarak kullanılan WhatsApp’ın artık hayatımızın bir parçası olduğuna dikkat çeken Özcan Durmaz, “Seçim kampanyası sürecinde bize ulaşmak isteyen vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak, bizim de herkese ulaşabilmek amacıyla kurduğumuz WhatsApp iletişim hattımız, seçimden sonra da vatandaşlarımızın hizmetine açık olacak. Hemşerilerim bu numaradan arzu ederlerse arayarak, arzu ederlerse yazarak soru, görüş ve önerilerini aktarabilecekler. Yerel yönetim ile ilgili görüşlerini, projelere yönelik önerilerini ve belediyeden beklentilerini bizimle paylaşan vatandaşlarımızla birlikte katılımcı belediyecilik anlayışımızı şimdiden hayata geçirmiş olacağız''diyerek, Aliağa’da belediye ile halkı ortak akılda buluşturacaklarını söyledi.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tıkla Dinle

You must have Flash Player installed in order to see this player.