atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK VE EN MODERN HAYVAN BAKIMEVİ ALİAĞA’DA AÇILACAK

aliaga-serkan-acar-yardim-severler-dernegi_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Aliağa Şubesi Başkanı Dilek Gülboy ve yönetimi ziyaret etti.

Bugüne kadar yardıma muhtaç birçok aileye çeşitli yardımlarda bulunan ve başarılı öğrencilere burs imkânı sağlayan Türkiye Yardım Sevenler Derneği Aliağa Şubesi Yönetimi Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı dernek binasında ağırladı.

TOKİ’DEN ALİAĞA’YA 5 BİN KONUT

Dernek yönetiminin TOKİ hakkındaki sorularını yanıtlayan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, “Son yıllarda Aliağamızda ciddi bir konut sorunu yaşanıyor. TOKİ ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Aliağamızın konut sorununa bir nebzede çözüm üretebilecek kararlar alındı. TOKİ aldığı karar doğrultusunda Aliağamızda 5 bin konutluk bir projeyi hayata geçirecek” dedi.

ALİAĞA’YA 301 YATAKLI A SINIFI YENİ DEVLET HASTANESİ

Başkan Serkan Acar, Aliağa’ya yapılacak olan meslek hastalıkları hastanesi ve yeni devlet hastanesi hakkında da bilgiler verdi. Başkan Serkan Acar, “Dokuz Eylül Üniversitesi ile yaptığımız iş birliği çerçevesinde Aliağamıza Türkiye’nin dördüncü meslek hastalıkları hastanesini kazandıracağız. Temel atma hazırlıklarını yaptığımız meslek hastalıkları hastanesi 2019 yılı sonunda vatandaşlarımızın hizmetine açılacak. Meslek hastalıkları hastanesinin yanı sıra Aliağamıza 301 yataklı A sınıfı yeni bir devlet hastanesi kazandırılacak. Hastane projelerin hayata geçmesi ile birlikte Aliağamızda sağlık sorunu çözüme kavuşacak. Hastalarımız tedavi için Aliağa dışına gitmek zorunda kalmayacak ” dedi.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK VE EN MODERN HAYVAN BAKIMEVİ ALİAĞA’DA AÇILACAK

Başkan Serkan Acar ayrıca sokak hayvanları için yakın bir zamanda Çıtak bölgesinde Türkiye’nin en büyük ve en modern hayvan barınağı ve bakımevinin de tamamlanarak hizmete açılacağını söyledi.

GÜLBOY’DAN BAŞKAN SERKAN ACAR’A TEŞEKKÜR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Yardım Sevenler Derneği Aliağa Şubesi Başkanı Dilek Gülboy, her zaman yanlarında olan Başkan Serkan Acar’a derneğe sağladığı katkılardan ötürü teşekkür etti. Gülboy, “Şahsım ve derneğim adına size teşekkür ediyorum. Beş yıl boyunca her isteğimize cevap verdiniz. Hiçbir zaman geri çevirmediniz. Derneğimize büyük katkılarınız oldu” dedi. Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

aliaga-serkan-acar-yardim-severler-dernegi_3

 aliaga-serkan-acar-yardim-severler-dernegi_4 
aliaga-serkan-acar-yardim-severler-dernegi_2 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tıkla Dinle

You must have Flash Player installed in order to see this player.