atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TEKNOLOJI ZIRVESI ICIN GERI SAYIM BASLADI

TEKNOLOJI ZIRVESI ICIN GERI SAYIM BASLADI

"9.Uluslararası Metal İşleme, Kalıp ve Otomasyon Teknolojileri Fuarı bu yıl 9’uncu kez düzenlenecek. Avrasya Bölgesi'nin en büyük metal işleme teknolojileri fuarlarından biri olan 3T'de yer almak, katılımcılara ve ziyaretçilere dünyanın en hızlı gelişme potansiyeline sahip pazarlarından birine erişme şansını verirken, gelecekteki iş ortaklıklarının oluşmasında ve yeni teknolojik trendlerin belirlenmesine de fırsat tanımaktadır.

81 ilde 93 ülkede hedef kitleye birebir tanıtım yaptığı için ziyaretçileri tamamen profesyonellerden oluşmaktadır.  Kuşkusuz fuarlar dünyada gelişen teknoloji ve yenilikleri kapsadığı AR-GE, Endüstriyel Tasarım, Üretim, Satın Alma gibi bölümlerdeki teknik personelin gelişiminde, bilgilenmesinde oldukça önem taşımaktadır. Bünyenizdeki teknoloji kullanımı atmakta, teknoloji ve bilgi yönetimi kolaylaşmaktadır. Böylece sürdürülebilir bir büyümenin en önemli ayaklarından ikisi olan BİLGİ ve TEKNOLOJİ ile ENDÜSTRİYEL TASARIM kıstasları yerine oturtmaktadır.

Bu bağlamda kurumunuzun AR-GE, Endüstriyel Tasarım, Satın Alma ve Üretim bölümlerini kapsayacak şekilde ziyaretçi heyeti oluşturarak fuarımıza iştirak edebilirsiniz.

http://www.3tfuari.com/3T11_Davetiye.jpg linkinden çıkış alarak fuarımızı ziyaret edebilirsiniz. Fuar alanına gelmeden önce lütfen davetiyenin üzerindeki bilgileri doldurunuz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile