atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Deniz Ticaret Odası Aliağa Şube Başkanı Adem Şimşek Teşekkür Etti..

İMEAK Deniz Ticaret Odası Eylül ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Deniz Ticaret Odası Aliağa Şube Başkanı Adem Şimşek bir teşekkür konuşması yaptı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Eylül ayı Olağan Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda kurdaki istikrarsızlık nedeniyle pasif borçların artması, çevre duyarlılığı, eğitimin önemi, ağır yük taşıyacak gemilerin inşa edilmesi gibi konular görüşüldü. Toplantıda Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek de bir teşekkür konuşması yaptı.

FdYJQkQDvLBMkzeShWqYifMshJoGcGNSEJRbtYIDHeJykwXwisrlWXLjcSPrlXdB_thumbAliağa Deniz Ticaret Odası, 7 Eylül’de yapılan kongreyle, meclis üyeleri ve yönetim kurulunun seçilmesiyle resmiyet kazandı. 150 üyesi bulunan Aliağa Deniz Ticaret Odası’nın Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek konuşmasında şunlara değindi; “Deniz Ticaret Odası adı altında Aliağa’da çok güzel şeyler yapacağız. Bu bir ihtiyaçtı. Uzun bir süreçten geçtik ama sonunda başardık. Aliağa Türkiye’nin önde gelen ikinci liman ve büyüyen kentidir. Armatör olmasa da, acenta, limancılar, Tüpraş, Rafineri ve çok yakın bir zamanda Socar’ın Star Rafinerisinin devreye alınması sonrasında 27 tane limanın bugün Türkiye’ye çok büyük bir katkı ekonomisi bulunmaktadır.”

‘Ülkemize, İzmir’imize, Aliağa’mıza hayırlı olsun’

Aliağa Deniz Ticaret Odası’nın kuruluş aşamasında kendisine destek verenlere teşekkür ederek konuşmasına devam eden Başkan Şimşek, “Aliağa halkı olarak, denizci kardeşlerimiz adına çok güzel bir hava yakaladığımızı burada bir kere daha söylemek istiyorum. Birinci günden bu güne kadar bize göstermiş olduğunuz inancınızdan dolayı, yönetim kurulum ve meclisim adına çok teşekkür ediyorum. Ülkemize, İzmir’imize, Aliağa’mıza hayırlı olsun diyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

www.aliagamedya.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile