atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları,Kuzey Bölge Toplantısı Aliağa’da Yapıldı.

 

585438e1-5162-4809-9922-b03dda17adbf-300x225

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları ,Yerel seçim çalışmalarını değerlendirmek ve teşkilat içinde iştişarede bulunmak amacıyla Aliağa İlçesinde bir araya geldi.

Yalı Mahallesi Plajlar Mevkiinde bir resturanta yapılan toplantıda Dikili Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Uğur Karaca ve Foça Gençlik Kolları Başkanı olan Tuğçe Hiçyılmaz’a da mazbataları verildi.
021ae13c-63ee-4119-ab10-9e776dfb3b29-300x223
Aliağa ,Dikili,Menemen,Foça Çiğli,Kınık Ve Bergama İlçelerindeki Ak Parti Gençlik kollarının katıldığı yerel seçim çalışmalarını değerlendirmek ve teşkilat içinde istişarede bulunma toplantısında bir konuşma yapan İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan, İzmir’in tüm ilçelerinde, Gençlik kolların üyeleri ile sık sık bir araya geldiklerini, dayanışma ve birliktelik içinde çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayan Başkan İnan” Elbette önümüzdeki yerel seçimler de bizim için çok önemli. Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmamak üzere yola çıktık. Kuzey bölgesi bizim için önemli. Burada kıl payı kaçırdığımız ilçelerimiz olduğu gibi eskiye göre şimdi çok daha iddialı olduğumuz yerler de mevcut. Biz, seçimlerin lokomotifi olan gençler olarak, son ana ve son sandığa kadar mücadelemizi sürdüreceğiz, çalışmaya devam edeceğiz. Hem bu bölgeyi hem de İzmir Büyükşehir Belediyesini ‘AK Belediyecilik’ ile tanıştıracağız” diye konuştu.
Ak Parti Aliağa Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bozduman ise her seçimde olduğu gibi mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde de gençlik etkin rol oynayacağını Ak Parti’nin gençlik kolları, siyasette gençliğin her zaman bir adım önde olduğunu ve olacağını göstereceklerini ifade etti.
www.aliagamedya.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile