atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BAŞKAN SERKAN ACAR’DAN MHP VE AK PARTİ TEŞKİLATLARINA ZİYARET

Aliağa Belediye BaşkanıSerkan Acar, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve AK Parti ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

aliaga-serkan-acardan-mhp-akparti-ziyareti-1-300x200

 

 

 

 

 

 

 

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak mahalli idareler seçimlerinde ittifak yapacak olan partisi MHP ile AK Parti’ye ziyaretlerde bulundu. Başkan Serkan Acar, ilk ziyaretini partisi MHP’ye yaptı.

aliaga-serkan-acardan-mhp-akparti-ziyareti-4-300x200

 

 

 

 

 

 

 

MHP Aliağa İlçe Başkanlığı’nda İlçe BaşkanıAbdurrahim Aydemir ve yönetimini ziyaret eden Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, beklentilerinin Aliağa’da iktidar olarak devam etmek İzmir’de ise ittifak adayı Nihat Zeybekçi’nin büyükşehir belediye başkanı olarak seçilmesi için çaba sarf etmek olduğunu söyledi.

Başkan Serkan Acar, MHP Aliağa İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından AK Parti Aliağa İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Serkan Acar’a AK Parti ziyareti esnasında MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir ve yönetimi eşlik etti. Başkan Serkan Acar, AK Parti Aliağa İlçe binasında İlçe Başkanı Kazım Sayın ve yönetimi tarafından kapıda karşılandı. Çok sayıda partilinin de katıldığı ziyaret toplantısının ilk konuşmasını AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın yaptı.

aliaga-serkan-acardan-mhp-akparti-ziyareti-8-300x200

 

 

 

 

 

 

 

AK PARTİ ALİAĞA İLÇE BAŞKANI KAZIM SAYIN: “SERKAN KARDEŞİMİZİ 31 MART AKŞAMI BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ”

Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin geleceğine yön vereceğini belirtenAK Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın, “Cumhur İttifakı ile Serkan Başkanımızı yeniden Aliağa’da belediye başkanı seçmek için Cumhur İttifakının ilkeleri doğrultusunda birlikte çalışacağız. Tek dileğimiz ve temennimiz başarıya ulaşarak Serkan kardeşimizi 31 Mart akşamı Demokrasi Meydanı’nda belediye başkanı olarak görmek. Kol kola girerek arzuladığımız hedefe ulaşacağımızdan hiçbir kuşkumuz yok. Tüm arkadaşlarımın da buna inandığını biliyorum. Aliağa Belediyesi’ni bir daha CHP zihniyetine bırakmak istemiyoruz. Aliağa’yı Cumhur İttifakı yönetsin istiyoruz. Bu hedefe de Serkan Başkan ile ulaşacağız” dedi.

aliaga-abdurrahim-aydemir-300x200

 

 

 

 

 

 

 

MHP ALİAĞA İLÇE BAŞKANI ABDURRAHİM AYDEMİR: “ALİAĞAMIZ KAZANMIŞ OLACAK”

Cumhur İttifakı’nın Türk Milletinin bekası için kurulduğunu ifade eden MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir, “Aliağamızda Serkan Acar’ı Büyükşehirde ise Sayın Nihat Zeybekçi’yi destekleyeceğiz. Aliağa’da Serkan Acar, İzmir’de de Nihat Zeybekçi seçildiği takdirde Aliağamız kazanmış olacak. Son beş yılda Aliağa’ya kazandırılan projelerin beş katı Aliağa’ya yapılacaktır” dedi.

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR: “ALİAĞA’DA MUZAFFER OLACAĞIMIZA GÖNÜLDEN İNANIYORUM”

Aliağa’da Cumhur İttifakı’nın adayı olmaktan büyük bir onur duyduğunun altını çizen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, “Bizlerden istenen iki şey var. Birincisi Aliağa’da ittifakı başarılı kılarak yerelde iktidarı devam ettirmek. İkincisi de Sayın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nihat Zeybekçi’yi büyükşehir belediye başkanı yapmak. Teşkilat mensuplarının gözlerinde gördüğüm heyecan başarılı olacağımıza olan inancımı bir kat daha arttırdı. Hep birlikte bunun mücadelesini vereceğiz. El birliği ile birbirimizin eksiklerini kapatarak birbirimize destek olarak Aliağa’da muzaffer olacağımıza gönülden inanıyorum” dedi.

BAŞKAN SERKAN ACAR: “ALİAĞA’YA 5 MİLYARLIK LİRALIK PROJE ÖNGÖRÜLÜYOR”

İzmir düne kadar İstanbul ile yarışan bir şehirken bugün pek çok ilin gerisinde kaldığını vurgulayan Başkan Serkan Acar, “Temel gayemiz Aliağa olarak İzmir’e ne katabiliriz ve ne kazandırabiliriz. Büyükşehir Belediye Başkan AdayımızNihat Zeybekçi’nin Aliağa için ciddi hayalleri var. İzmir ve Aliağa için düşünülen projeleri Sayın Zeybekçi kendi beyannamelerinde biz de kendi beyannamelerimiz de anlatacağız. Projeler sadece seçimi kazanmak için değil yapılacağı garanti edilen projelerdir. Aliağa’ya 5 milyarlık liralık proje öngörülüyor. Bu projeler Aliağa’yı çok iyi yerlere getirecek projeler. Bu noktada hem Aliağa hem deİzmiriçin el birliği ile çalışacağız. Burada beni evimdeymişim gibi karşılayan herkese tekrar teşekkür ediyorum. Bundan sonra benim iki tane ikametim var. Bir tanesi MHP İlçe Teşkilatı diğeri ise AK Parti İlçe Teşkilatıdır” dedi.

BAŞKAN SERKAN ACAR, ALİAĞA BELEDİYESİ VE KAMU KURUMLARI İŞBİRLİĞİNDE HAYATA GEÇİRİLECEK PROJELER HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Başkan Serkan Acar, partililereAliağa Belediyesi ile kamu kurumları işbirliğinde Aliağa’ya yapılacak projeler hakkında da bilgiler verdi. Meslek hastalıkları hastanesi, üniversite kampüsü, tam teşekküllü hastane, battı çıktı ve TOKİ gibi birçok projenin hızla hayata geçirileceğini belirten BaşkanSerkan Acar, “Aliağa’ya Ege Üniversitesi tarafından uluslararası standartlarda dev bir kampüs kurulmasına karar verildi. Tam teşekküllü bir bölge hastanesi yapılması konusunda karar alındı. Bu konuda imar plan tadilat işlemleri onay aşmasında. 9 Eylül Üniversitesi Türkiye’de dördüncü olacak olan meslek hastalıkları hastanesini Aliağa’da yapma kararı aldı. Belediye meclisi olarak da 9 Eylül Üniversitesi’ne yer tahsisi yaptık. Bunun yanı sıra Aliağa için 5 bin konutluk bir TOKİ projesi de yakın bir zamanda hayata geçirilecek” dedi.

www.aliagamedya.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile