atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Helvacı Gençlik ve Dayanışma Derneği Kadınlar Festivalinde Stant açtı.

4332750d-2918-4618-a334-233bd261ea14-300x225İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin “Dünya Emekçi Kadınlar Günü” etkinlikleri kapsamında bu yıl 10.’sunu düzenlediği “Kadın Festivali” Kültürpark 3 No’lu Hol’de, binlerce İzmirli kadının katılımıyla gerçekleşti.

Renkli görüntüler ve ilginç gösterilere sahne olan festivalin açılış törenine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, CHP İl Başkanı Deniz Yücel ve CHP Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Tunç Soyer ile birlikte ilçe belediye başkanları ve eşleri de katıldı. Konuşmaların ve söyleyişlerin ardından Başkan Aziz Kocaoğlu ve davetliler daha sonra festival kapsamında açılan stantları dolaştı.

Kadın Festivali kapsamında Aliağa ilçesinde faaliyette bulunan Helvacı Gençlik ve Dayanışma Derneği üreten kadın destek amacıyla açtığı yöresel ürünleri sergilendiği stant ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Helvacı gençlik ve dayanışma derneği üreten kadın programı çerçevesinde 8 mart dünya emekçi kadınlar günü münasebetiyle izfaşta düzenlenen etkinliğe katıldıklarını belirten Dernek Başkanı Serkan Sever “Üreten kadına destek olmak amaçlı stant yerimizde üç gün sürecek olan etkinliğe el emekleriyle ürettikleri ürünlerini sergilemek isteyen bayanlara yardımcı olmak isteriz. Dernek olarak kadınların yanında olmaktan ve desteklerimizi her daim devam ettireceğimizi bildirir emekçi kadınlar gününün anlamına yakışır bir şekilde yaşanması temennilerimle.” dedi.

www.aliagamedya.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile