atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Alparslan Türkeş, Vefatının 22. Yılında Aliağa’da Anıldı

DSC_0708-300x187Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aliağa Teşkilatı, 4 Nisan 1997 yılında vefat eden MHP’nin kurucusu genel başkanı Alparslan Türkeş’i, ölümünün 22. yıl dönümünde andı. İkindi Namazına Müteakip Merkez Camii’nde Kuran-ı Kerim Tilaveti okutuldu. İlçe Teşkilatı Türkeş hayrına Aliağa Demokrasi Meydanı’nda lokma dağıttı.

MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir “Ülkücü hareketin kurucusu, ömrünü milletine hizmet ve Türk Dünyası’nın birlik beraberliği mücadelesiyle geçiren Milliyetçi Hareket’in lideri Alparslan Türkeş’i vefatının 22. ölüm yıl dönümünde , Her yıl olduğu gibi bu yılda kendisini rahmetle anıyoruz. Dün emrindeydik, bu gün yolundayız yarın da Hak tecelli eder, yanında oluruz. Fikirleri bizimle beraber yaşayacaktır. Mekanı cennet olsun” dedi.

Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın ise “Rahmetli Alparslan Türkeş’i saygı ve rahmetle anıyoruz. Gençliğimizin en önemli siyasi liderlerinden birisidir. Mekanı cennet olsun. Ondan öğrendiklerimizi biz de yeni nesile aktarmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Demokrasi meydanındaki anma etkinliğine, partililerin yanı sıra çok sayıda vatandaşlarda katıldı.

www.aliagamedya.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile