atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Aliağa Emek ve Demokrasi Platformundan Yanlış Değerlendirme

54436394_1451260871677277_6925221348427956224_n-500x333 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aliağa Emek ve Demokrasi Platformu  geçen günlerde Sosyal Medya  hesabında yaptığı basın açıklamasında  gelen yoğun  tepkilere  karşı   yeniden toplanan  Platformu konuyu araştırdıktan sonra  değerlendirmede   bulundu.

Geçen günlerden  Aliağa Emek ve Demokrasi platfonunda   sosyal medya hesabında  Geçtiği aylarda  bir kadın  arkadaşlarına  yönelik kullanılan cinsiyetçi,tacizci, çirkin devamı olarak   bir  başka şahsın aynı çirkinlikle ve benzer  tavırla sosyal medya üzerinde  yaptığı yorumları üzerine açıklama yapmalarının  elzem kılındığını. Aliağa  Emek  ve Demokrasi  güçleri  olarak kadına yönelik  ağıza alınmayacak  cinsiyetçi,ayrımcı, bir dil kullanılmasını şiddetle kınadıklarını , İlgil şahısların kamuoyunda  tüm kadınlardan özür dilemelerini  beklediklerini belirtildi.

Yapılan açıklama üzerine platfona  sendikanın bazı üyelerinden  ve  Vatadaşlardan   gelen yoğun tepkiler üzerine  Petrol –iş  Aliağa  Şubesi Başkanı   yönetim kurulunun  toplantıya çağırdı. Konula ilgili araştırmada bulunan  Aliağa Emek Ve Demokrasi Platfonu  sosyal Medyada yanlış değerlendirmede bulunduklarını söyledi

Sosyal Medya sayfasında yaptığı açıklama şu şekildedir.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinde Aliağa Emek ve Demokrasi Platformu olarak yayınlanan basın bildirisi üzerine Petrol İş Aliağa Şube Başkanı Ahmet Oktay ve yönetim kurulunun çağrısı üzerine A.  arkadaşımızla Petrol İş Aliağa Şubesinde bir araya gelinmiştir.

arkadaşımız sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımın yanlış anlaşıldığını ifade etmiş, daha önce sosyal medya üzerinden yapılan cinsiyetçi paylaşımlara en sert tepkiyi bizzat kendisinin verdiğini ifade etmiştir.

Aliağa Emek ve Demokrasi Platformu olarak ise konunun tarafımızca yanlış değerlendirildiği ve bu süreçte A.arkadaşımıza haksızlık yapıldığı ifade edilip basın bildirisinin geri çekildiği ifade edilmiştir.Halkımıza saygıyla duyururuz” ifadelerinde bulundu.

www.aliagamedya.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile