atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Aliağa Emek ve Demokrasi Platformundan Yanlış Değerlendirme

54436394_1451260871677277_6925221348427956224_n-500x333

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aliağa Emek ve Demokrasi Platformu geçen günlerde Sosyal Medya hesabında yaptığı basın açıklamasında gelen yoğun tepkilere karşı yeniden toplanan Platformu konuyu araştırdıktan sonra değerlendirmede bulundu.

Geçen günlerden Aliağa Emek ve Demokrasi platfonunda sosyal medya hesabında Geçtiği aylarda bir kadın arkadaşlarına yönelik kullanılan cinsiyetçi,tacizci, çirkin devamı olarak bir başka şahsın aynı çirkinlikle ve benzer tavırla sosyal medya üzerinde yaptığı yorumları üzerine açıklama yapmalarının elzem kılındığını. Aliağa Emek ve Demokrasi güçleri olarak kadına yönelik ağıza alınmayacak cinsiyetçi,ayrımcı, bir dil kullanılmasını şiddetle kınadıklarını, İlgili şahısların kamuoyunda tüm kadınlardan özür dilemelerini beklediklerini belirtildi.

Yapılan açıklama üzerine platfona sendikanın bazı üyelerinden ve Vatadaşlardan gelen yoğun tepkiler üzerine Petrol –iş Aliağa Şubesi Başkanı yönetim kurulunun toplantıya çağırdı. Konula ilgili araştırmada bulunan Aliağa Emek Ve Demokrasi Platfonu sosyal Medyada yanlış değerlendirmede bulunduklarını söyledi

Sosyal Medya sayfasında yaptığı açıklama şu şekildedir.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinde Aliağa Emek ve Demokrasi Platformu olarak yayınlanan basın bildirisi üzerine Petrol İş Aliağa Şube Başkanı Ahmet Oktay ve yönetim kurulunun çağrısı üzerine A. arkadaşımızla Petrol İş Aliağa Şubesinde bir araya gelinmiştir.

arkadaşımız sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımın yanlış anlaşıldığını ifade etmiş, daha önce sosyal medya üzerinden yapılan cinsiyetçi paylaşımlara en sert tepkiyi bizzat kendisinin verdiğini ifade etmiştir.

Aliağa Emek ve Demokrasi Platformu olarak ise konunun tarafımızca yanlış değerlendirildiği ve bu süreçte A. arkadaşımıza haksızlık yapıldığı ifade edilip basın bildirisinin geri çekildiği ifade edilmiştir.Halkımıza saygıyla duyururuz” ifadelerinde bulundu.

www.aliagamedya.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile