atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ALBET ÇOCUK TİYATROSU “KAYIP YÜZÜK” İLE SAHNE ALACAK

aliaga-belediyesi-albetAliağa'da gençlere tiyatroyu tanıtıp sevdiren Aliağa Belediye Tiyatrosu (ALBET) “Kayıp Yüzük” adlı oyun ile sahne almaya hazırlanıyor.

ALBET Çocuk Tiyatrosu tarafından hazırlanan müzikal çocuk oyunu 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 15.30’da Tüpraş Halk Eğitim Merkezi’nde seyirci ile buluşacak. Bülent Bingöl’ün yazdığı oyunun yönetmenliğini ALBET Tiyatro Eğitmeni Evrim Yaşar yapacak.

Ücretsiz olarak sahnelenecek olan oyun insanları suçlamamayı ve onlara iftira atmamayı öğütlüyor. İnsanları küçümsemenin yanlış bir davranış olduğu anlatılıyor. Altı aylık bir çalışma ile hazırlanan oyunda 10 kişilik bir ekip de danslarıyla oyuna renk katacak.

7-16 yaş grubuna hitap eden oyunda Hüseyin Furkan Doğan, Erel Yağmur Baltacı, Azra Cerhal, Merve Selin Acur, Yaren Selin Gül, Irmak Avcu, Eylül Erbil, Ahmet Dinç, Zeynep Türkmen, Baran Öge, Pelin Sarıçoban, Nil Su Ateş, Ecem Ilgın Kocaer, Selin Haskan, Erçil Güzlek, Elanur Yılmaz, Berfin Kamaş, Nehir Naz Tüfekçi, Bensu Yılmaz, Duru Yıldız rol alacak.

ALİAĞA BELEDİYESİ BASIN BÜLTENİ

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile