atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ALİAĞA TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU ;DEMİRYOLU PROJEİ İLE İLGİLİ MERKEZ MAHALLESİ MUHTARLARI İLE BİRARAYA GELDİ

Aliağa Ticaret Odası'ndan yapılan yazılı açıklamada,''Odamız Yönetim Kurulu; merkez mahalle muhtarları ile tren yolu projesinin ilçemiz merkezinden geçerken vereceği zararları ve İnönü Caddesinin Çanakkale asfaltına çıkış kavşağının kapatılması ile ilgili sorunların çözümü için bugüne kadar yapılanları ve yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ertürk; “İnönü Caddesi, Aliağa’da yaşayan halk için ve yarım adada konuşlu firmalarımız için hayati önem taşımaktadır. Bu yolun kapatılıyor olması, firmalarımızın hammadde ve ürün sevkiyatları ile personel transferine olumsuz etki yapmasının yanında , yaşayan insanların eğitim ve sağlık alanlarına ulaşmalarına zarar vermektedir. Bu konunun revize edilmesi konusunda elimizden gelenleri yaptık, yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Bölge Mahalle Muhtarlarımız sizlerin de bu konunun çözümü için katkı koymanız gerekmekte bu sorunu birlikte aşmalıyız” dedi.

Bölge Mahalle Muhtarlarımızda bu konu ile ilgili üzerimize düşen görevleri bugünden itibaren güçlü bir şekilde yapmak üzere hareket tarzımızı belirlemek için kendi aramızda stratejilerimizi ve hareket tarzımızı belirleyip sizlerle irtibat halinde olacağız dediler. Konunun Aliağa’nın menfaatleri çerçevesinde çözüme kavuşturulacağı temennileri ile bilgilendirme toplantısı sonlandırıldı.'' ifadeleri kullanıldı.

DSC_3966

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALTO BASIN BÜLTENİ

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile