atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Oğuzhan " Her zaman beraber hareket edeceğiz"

oguzhan-her-zaman-beraber-hareket-edecegiz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hafta sonu gerçekleştirilen  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Aliağa İllçe Başkanlığı'nın Genel Kuruluğunda İlçe Başkanı seçilen Özlem Şan Oğuzhan  ve yönetimi, seçim kurulundan mazbatasını aldıktan sonra ilçe binasında devir-teslim töreni düzenlendi. CHP Aliağa  İlçe Başkanı İlhan Aktaş,  görevini Özlem Şan Oğuzhan  devretti.
Devir teslim törenine CHP Aliağa İlçe eski Başkanı İlhan Aktaş, CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan, CHP Aliağa İlçe Başkan Adayı Saim Yurdakul, CHP ilçe eski ve yeni yönetimi ile partililer katılım gösterdi.
Devir teslim töreni ilk olarak CHP Aliağa eski Başkanı İlhan Aktaş konuşmasına başladı. Aktaş, “Biliyorsunuz 18 Kasım’da başlayan delege seçimleri 1 Aralık’ta bitti. 12 Ocak’ta da kongremizi yaptık. Özlem hanımla Saim bey yarıştılar. Özlem hanım kazandı. Çok güzel bir süreç yaşadık. Hem size hem de her iki adaya teşekkür ediyorum. Bugün yönetim kurulum adına bir devir teslim töreni yapalım dedik. Ayağınıza, yüreğinize sağlık. Bize gösterdiğiniz ve verdiğiniz destek için yönetim kurulu adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 40 gün ilçe başkanlığı yaptım. Benim görevim burada bitti. Yeni yönetimimize hayırlı olsun diyorum.” ifadelerini kullandı.,
“Kimseler Ayrıştıramayacaklar”
İlhan Aktaş’ın ardından konuşmasına başlayan Özlem Şan Oğuzhan  yeni yönetim olarak Cumhuriyet Halk Partisine yakışır bir şekilde çalışacaklarını ,Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarını belirtti.
Başkan Özlem Şan Oğuzhan  “İllhan beyden aldığımız bayrağı en iyi şekilde partimiz adına Aliağa’da yürüteceğiz. Bu süreçte Saim beyle parti içi bir yarışımız oldu. Ama bu sonlandı. Bugün biz ikimiz bu mazbatayı teslim aldık. İkimiz birlikte sizleri selamlamak istedik. Partimiz bundan sonra bir bütün halinde yoluna devam edecek. Bundan sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nde ayrışmadan nemalanmak isteyenler avuçlarını yalayacak. Yolumuz açık olsun. Her zaman beraber hareket edeceğiz. Her zaman danışacağız. Partimize bir oy daha kazandıracak herkesin partimizde yeri var. Hep beraber her şeyi başaracağız. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.” şeklinde konuştu.
Saim Yurdakul ise  yapığı konuşmada  her zaman partinin emrinde olduklarını , birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarını vurgulayan Yurdakul, “Biz partimizin emrindeyiz. Umarım bu listeyi tercih eden arkadaşlarımızı utandırmazlar. Hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum.” dedi.
CHP İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan İlhan Aktaş’a çiçek takdiminde bulundu. İlhan Aktaş ta Özlem Şan Oğuzhan’a parti rozeti hediye etti. Konuşmaların ardından Özlem Şan Oğuzhan makamında tebrikleri kabul edildi. Çektirilen hatıra fotoğrafının ardından tören son buldu.

www.aliagamedya.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile