atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

GEMİSANDER'DEN BASINA ve KAMUOYUNA

Aliağa Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği’nden (GEMİSANDER), koronavirüs tedbirleri bağlamında sektörde çalışanların tedirginliklerine yönelik olarak basın açıklaması yapıldı.

WhatsApp_Image_2020-03-23_at_15.05.31

Aliağa Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği, (GEMİSANDER) Koronavirüs tedbirleri bağlamında sektörde çalışanların yerel basına yansıyan tedirginliklerine yönelik olarak basın açıklaması yaptı.

Derneğin açıklaması şöyle; "Dünya sağlığını tehdit eden Koronavirüs salgını nedeniyle,Gemi Geri Dönüşüm sektörümüzde çalışanların tedirginliğinin basın ve yayım organlarına iletildiği bilgisi alınmıştır. Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği olarak işveren temsilcilerinin Corona virüs önlemleri hakkında bilgilendirmeleri yapılmış,14 kural broşürleri dağıtılmış ve tesislerin dezenfektasyon işlemleri yapılmıştır. Bilindiği üzere Sektörümüz Aliağa’da faaliyet gösteren yüzlerce sanayi kuruluşundan sadece biridir. Derneğimiz dahil firmalarımızda bir çok önlem uygulamaya alınmıştır.Gemi Söküm tesisleri faaliyetlerinin durdurulmasına karar verilen sektörler kapsamında bulunmamaktadır.Gelişen tedirginlik durumu,üye firmalarımıza anında duyurulmuş, sektörde faaliyetlere ara verilmesinin değerlendirilmesi ve gerekli önlemlerin gözden geçirilmesi hususu bildirilmiştir.Sektörü temsil eden bir sivil toplum kuruluşu olarak ticari faaliyetin durdurulması ile ilgili olarak bir tasarrufumuz bulunmamakta olup, tüm bildirimlerimiz tavsiye niteliğindedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur." ifadeleri kullanıldı.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile