atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

YALI MAHALLESİ MUHTARLIĞI’NDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MASKE DESTEĞİ

aliaga-yali-muhtarligi-saglik-calisanlarina-destek_1

Aliağa Yalı Mahallesi Muhtarlığı, Koronavirüs salgınıyla en ön cephede fedakarca savaşan sağlık çalışanları için koruyucu yüz maskesi üretti.

Muhtarlık yanında Halk Eğitim Merkezi’ne ait atölye içerisinde dikimi yapılan 100 adet koruyucu yüz maskesi, Yalı Mahallesi Muhtarı Gülsüm Hürriyet Gülcan tarafından Aliağa Devlet Hastanesi Başhekimi Ali Fuat Yalvaç’a teslim edildi.

Koruyucu yüz maskelerini bir süredir gönüllü mahalle sakinlerinden Mevlüde Dağlar, Naciye Doğan ve Semra Karahasanoğlu ile birlikte sosyal sorumluluk projesi kapsamında ürettiklerini belirten Gülcan, hem mahallelerinde yapılan tüm çalışmalar için hem de projeye verdiği destekten ötürü Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’a teşekkür etti.

Maskeleri bir süredir ürettiklerini, diğer muhtarlıklara da vatandaşlara dağıtmaları için gönderdiklerini ve üretimlerine devam edip bedelsiz olarak dağıtacaklarını da ifade eden Gülcan, maskenin yıkanabilir olduğunun ve ütü veya buharla dezenfekte edilebildiğinin de altını çizdi.

 

Maskeleri kabul eden Başhekim Ali Fuat Yalvaç ise gönüllülük esasıyla yapılan destek için emeği geçenlere teşekkür etti.

aliaga-yali-muhtarligi-saglik-calisanlarina-destek_3aliaga-yali-muhtarligi-saglik-calisanlarina-destek_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALİAĞA BELEDİYESİ BASIN BÜROSU

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile