atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

GENÇLER FIRSATI KAÇIRMAYIN

ALİAĞA BELEDİYESİ’NDEN GENÇLERE BİLGİSAYAR EĞİTİMİ

turgut-oguz

 

Aliağa Belediyesi, Aliağa’daki gençlere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Sertifikalı Bilgisayar Eğitimi verecek. Gençleri sertifikalandırarak meslek edinmelerini sağlamak amacıyla eğitim programları düzenleyen Aliağa Belediyesi, bu sezon 3. Kez MEB onaylı Sertifikalı Bilgisayar işletmenliği eğitimi düzenleyecek. 160 saatlik eğitime başvurular; 20-29 Şubat tarihleri arasında yapılacak.

KURS, İNTERNET EVİNDE VERİLECEK
Çeşitli temel bilgisayar programları ve işletim sistemlerini kapsayan Sertifikalı eğitim programı hafta içi her gün 18.00–21.00 saatleri arasında Aliağa Belediyesi İnternet Evi’nde verilecek. Eğitimi başarıyla tamamlayan kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı “Bilgisayar Kullanımı (Bilgisayar İşletmenliği- Operatör) belgesi verilecek.
BAŞKAN OĞUZ; “GENÇLER, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN!”
Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz iş yaşamında bilgisayar kullanımının önemine işaret ederek “Bilgisayarı etkin kullanabilen gençlerin çalıştıkları işte başarılı olma, yeni iş bulma şansları artıyor. Bu sezon üçüncü kez bilgisayar işletmenliği kursu düzenliyoruz. İlk iki kursumuza çok yoğun başvuru oldu. Bunun dışında bilgisayar destekli muhasebe kurslarımız sürüyor.  Aliağa Belediyesi olarak gençlerimizin sertifikalı eğitimlere katılmasını ve bu eğitimlerin onların iş yaşamına katkı sağlamasını istiyoruz. Gençlerimizin bu kurs fırsatını kaçırmamasını diliyorum” dedi.
KURS KAYITLARI 20 ŞUBAT’TA BAŞLIYOR
Aliağa Belediyesi tarafından başlatılacak kurs için katılım sayısı sınırlı olduğundan ön kayıt yaptırılması gerekiyor. 20-29 Şubat tarihleri arasında yapılacak başvurular şahsen Aliağa Zeytinli Park içinde bulunan Aliağa Belediyesi Konservatuarına yapılacak. Başvuru için 0232 616 6477 numaralı telefondan ve Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir mail adresinden eğitimle ilgili bilgi alınabilecek.
bilgisayar-kurs
ALİAĞA BLD BSN BLT

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile