atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NETSİS MUHASEBE KURSU BAŞVURULARI BAŞLADI

ALİAĞA BELEDİYESİ, BİLGİSAYAR DESTEKLİ MUHASEBE EĞİTİMİ BAŞLATIYOR.
turgut-oguz

Aliağa Belediyesi, Sosyal Belediyecilik uygulamaları kapsamında kentteki gençlerin mesleki eğitimlerle sertifikalandırarak meslek sahibi yapmak üzere Bilgisayar Destekli Muhasebe eğitimi başlatıyor.
320 SAATLİK MUHASEBE KURSU
Aliağa Belediyesi, Bilgisayar destekli Netsis Muhasebe eğitimi düzenliyor. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Sertifikalı eğitime başvurular 30 Mart – 6 Nisan tarihleri arasında yapılacak. 320 saat süreli  olan Hafta içi her gün 13.00-16.00 arasında yapılacak olan Bilgisayar Destekli Netsis Kurs eğitimleri Aliağa Belediyesi internet evinde verilecek.
SERTİFİKALI EĞİTİMLER GENÇLER İÇİN FIRSAT
Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz, gençlerin mesleklendirilmesi için sertifikalı eğitim programlarının bir fırsat olduğunu ifade ederek, “İş yaşamında Bilgisayarlı muhasebe bilen personele sıklıkla ihtiyaç duyuyor. Belediyemiz eğitim ve kültür faaliyetleri kapsamında bu eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bilgisayar destekli Netsis Muhasebe kursumuza özellikle gençlerimizin büyük ilgi göstermesini bekliyorum” Dedi.
BAŞVURULAR BAŞLADI
Netsis Bilgisayar Destekli Muhasebe eğitimi 30 – 6 Nisan  tarihleri arasında alınacak.
Bilgisayar destekli Netsis Muhasebe Kursuna Katılmak isteyenler; Aliağa Zeytinlipark içinde bulunan Aliağa Belediyesi Konservatuarına şahsen başvurabilecek ve 6168977 nolu telefondan bilgi alabilecek.

ALİAĞA BLD.BSN.BLT

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile