atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BİLGİSAYARLI MUHASEBE EĞİTİMİ PAZARTESİ BAŞLIYOR

ALİAĞA BELEDİYESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ BİLGİSAYAR DESTEKLİ MUHASEBE SERTİFİKA PROGRAMINA YOĞUN BAŞVURU OLDU. KURS KONTENJANI YOĞUN BAŞVURULARLA KISA SÜREDE DOLDU. EĞİTİM 16 NİSAN PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLAYACAK

ALİAĞA BELEDİYESİ, BİLGİSAYAR DESTEKLİ MUHASEBE EĞİTİMİ BAŞLATIYOR.

bilgisayar-kurs1

Aliağa Belediyesi’nin sosyal belediyecilik uygulamaları kapsamında özellikle gençlere ve kadınlara yönelik başlattığı sertifikalı eğitim programlarına vatandaşların yoğun ilgisi sonucu başvuru kontenjanları kısa sürede doldu. Belediye’nin son olarak duyurusunu yaptığı MEB Sertifikalı “Bilgisayar Destekli Muhasebe Kursu”nun kursiyer kontenjanı 5 günde doldu. Kurs, 16 Nisan Pazartesi günü başlayacak.

320 SAATLİK MUHASEBE KURSU PAZARTESİ BAŞLIYOR
Aliağa Belediyesi’nin, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Sertifikalı Bilgisayar destekli Netsis Muhasebe eğitimi 16 Nisan Pazartesi başlayacak. 320 saat süreli olan Hafta içi her gün 13.00-16.00 arasında yapılacak olan Bilgisayar Destekli Netsis Kurs eğitimleri Aliağa Belediyesi internet evinde verilecek.
BAŞKAN OĞUZ: EĞİTİMLER SÜRECEK
Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz, gençlerin çalışma yaşamında iş bulabilmesi için sertifikalı eğitim almalarının büyük önem taşıdığını ifade ederek, “Günümüz iş yaşamında bir okuldan mezun olmak yetmiyor. Özellikle gençlerin donanımlı olması, kendini yetiştirmesi lazım. Sertifikalı eğitim programlarımız bu fırsatı sunuyor.  İş yaşamında Bilgisayarlı muhasebe bilen personele sıklıkla ihtiyaç duyuyor. Belediyemiz eğitim ve kültür faaliyetleri kapsamında bu eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu sezon ikinci kez düzenleyeceğimiz Bilgisayar destekli Muhasebe kursumuza katılan kursiyerlerimize başarılar diliyorum. Gençlere sertifika kazandıracak eğitimlerimizi sürdüreceğiz” dedi.
ALİAĞA BLD.BSN.BLT

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile