atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BU KONSER BAŞKA KONSER..!

ALİAĞA BELEDİYESİ TSM KOROSU BU KEZ HÜKÜMLÜ VE TUTUKLULAR İÇİN CEZAEVİNDE SAHNE ALDI

Aliağa Belediyesi Türk Sanat Müziği (TSM) Korosu bu kez hükümlü ve tutuklular için cezaevinde sahne aldı. Aliağa Belediyesi Türk Sanat Müziği (TSM) Korosu Şakran’da bulunan Aliağa Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü içinde yer alan 2 nolu T tipi kapalı cezaevi infaz kurumunda bulunan tutuklu, hükümlü ve personele özel, unutulmaz bir konsere sundu.

 

2 NOLU T TİPİ KAPALI CEZAEVİ’NE KONSER

18 yıl önce kurulan ve kurulduğu günden bugüne kentin kültür sanat yaşamında önemli bir yer tutan Aliağa Belediyesi TSM Korusu bu kez ceza evi sakinleri için sahne aldı. 2 nolu T tipi kapalı cezaevi infaz kurumu tarafından davet edilen Aliağa Belediyesi TSM korosu konserinde hüzün, coşku, efkâr, neşe hepsi bir arada yaşandı. 2 saatlik konserde izleyenler zaman zaman neşelendi, zaman zaman hüzünlendi.

 aliaga-bld-tsm-koro-cezaevi-konser_9

ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILARI DİNLEDİLER

Şef Turgay Kızıltuğ yönetiminde başta Atatürk’ün sevdiği şarkılar olmak üzere, birbirinden güzel birçok seçkin eserin seslendirildiği konseri hükümlü, tutuklu ve personelin yanı sıra T2 Cezaevi kurum müdürü Bülent Başer, kurumun 2. müdürleri ve öğretmenler keyifle izledi.

 

200 KİŞİYE 2 SAATLİK KONSER

Spor salonunda gerçekleşen ve yaklaşık 200 kişinin izlediği 2 saatlik konser sonrası 2 nolu T tipi kapalı cezaevi infaz kurumu müdürü Bülent Başer, Şef Turgay Kızıltuğ’a teşekkür çiçeği sunarken koro üyelerine ve konser için emeği geçenlere teşekkür etti.

 

ALİAĞA BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR

Ceza evi yetkileri, özel gün ve haftaların kutlanması, sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlediklerini bu çerçevede Aliağa Belediyesi TSM Korosu’nu davet ettiklerini belirterek konuyla ilgili yaklaşımları, ilgi ve hassasiyetleri nedeniyle Aliağa Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile