atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

İZKA’DAN 25 MİLYON TL DESTEK

YENİLENEBİLİR ENERJİ VE ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ MALİ DESTEK PROGRAMI ALİAĞA’DA ANLATILIYOR

İZKA’DAN 25 MİLYON TL DESTEK, DETAYLAR ALİAĞA’DA ANLATILIYOR

İZKA YENİ DESTEKLERİNİ VE DETAYLARINI ALİAĞA’DA ANLATIYOR

 

İzmir Kalkınma Ajansı(İZKA) 27 Aralık 2012’de saat 14.30’da Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Mali Destek Programının detaylarını Aliağa Ticaret Odası’nda anlatıyor.

 

İZKA bu program kapsamında kar amacı güdenler için 10 milyon TL, kar amacı gütmeyenler için ise 15 milyon TL olmak üzere toplamda 25 milyon TL destek veriyor. İZKA öncelikle Ar-Ge, ürün-süreç yeniliği, ticarileşme çalışmaları, yenilenebilir enerji kaynaklarının ısıtma, kurutma, soğutma ve ulaştırma gibi amaçları olan çalışmaları, projeleri desteklemeyi planlıyor.

 

Kar amacı güdenler de gütmeyenler de desteklerden yararlanabiliyor

1

Programa kar amacı güdenler kapsamında KOBİ’ler, kooperatifler ve birlikler ile kar amacı gütmeyenler kapsamında yerel yönetimler, üniversite rektörlükleri ve organize sanayi bölgelerinin başvurabileceği belirtilirken ALTO Başkanı Adnan Saka “Aliağa’nın daha iyi noktalara gelebilmesi için bu tür desteklerin büyük avantajdır. İZKA bu desteği ile çevreyi koruyucu politikaların gelişmesini ve bunu yaparken kurumların ya da firmaların fayda elde etmesini sağlayacak. Bu Aliağa’da faaliyet gösteren firmalar, kurumlar ve sivil toplum örgütleri için bir fırsattır. Aliağa için birçok proje üretilebilir. Oda olarak bu konuda bizim de çalışmalarımız olacağı gibi, Aliağa’nın yararına olacak her türlü çalışmanın da içinde olmak isteriz. 27 Aralık 2012 tarihinde saat 14.30’da odamızda gerçekleşecek tanıtım toplantısına Aliağa’da yer alan tüm ilgililerin katılması en büyük temennimiz” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile