atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Güncel Haberler

Başkan Acar’dan “Okulum Temiz” Belgesi Tebriği

baskan_serkan_acardan_okulum_temiz_tebrigi_15092020_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Fen Bilimleri Kurucu Temsilcisi Kamer Karaman’ı makamında kabul etti. Karaman, Ege Bölgesi’nde ve İzmir’de ilk defa Fen Bilimleri Okulları Aliağa Kampüsü’ne verilen “Okulum Temiz” belgesini Başkan Acar’la paylaştı.

Ziyarette “Okulum Temiz” belgesini Aliağa’ya kazandırmış olmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Kamer Karaman, “İzmir’imize, Aliağa’mıza kazandırdığımız bu anlamlı belgeyi Aliağa Belediye Başkanımız Serkan Acar’la paylaşmak istedik. Kovid19 sebebiyle yaşanan zorlu süreçte öğretmenlerimizin ve çalışanlarımızın sağlıklı bir ortamda bulunmaları için okulumuzda kurulan ‘Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Eylem Planı Yürütme Komitesi’ sağlık bakanlığının ön gördüğü eğitim kurumlarında alınması gereken tedbirlerle ilgili yaptığı titiz çalışmalar sonucunda ‘Okulum Temiz’ belgesini aldık. ‘Okulum Temiz’ belgesini Türkiye’de üçüncü, İzmir ve Ege Bölgesi’nde ilk olarak alan okulumuz oldu.” ifadelerini kullandı.

“Okulum Temiz” belgesinin Aliağa’ya kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Serkan Acar ise “Böylesine anlamlı bir belgeyi alarak kentimize kazandıran Aliağa Fen Bilimleri Okulları’nı kutluyorum. Kentimizde yaşayan vatandaşlarımız, her şeyin en iyisini hak ediyor. Bölgemizde ve İzmir’imizde ilk defa bu belgenin, kentimizdeki bir eğitim kurumu tarafından alınması çok kıymetli.  Eğitim kenti Aliağa hedefimize emin adımlarla yürüyoruz. Aliağa Belediyesi olarak kentimizdeki eğitim kurumlarına destek oluyoruz, inanıyorum ki bu belge diğer eğitim kurumlarımıza da ilham kaynağı olacaktır.” şeklinde konuştu.

EGE BÖLGESİNDE İLK “OKULUM TEMİZ” BELGESİ FEN BİLİMLERİ’NİN

Fen Bilimleri Okulları Aliağa Kampüsü, denetlenip kontrol edildikten sonra TSE onaylı Okulum Temiz Belgesini aldı.

WhatsApp_Image_2020-09-11_at_13.50.31_2

Fen Bilimleri Okulları Aliağa Kampüsü, Milli Eğitim Bakanlığı ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) arasında imzalanan protokol kapsamında, hijyen şartlarının geliştirilmesi, enfeksiyon önleme ve kontrol süreçlerinin tutarlı, geçerli, güvenilir, tarafsız bir anlayışla sürdürülmesi amacıyla İzmir’de ve Ege Bölgesi’nde “Okulum Temiz” belgesini almaya hak kazanan ilk okul oldu.

Aliağa Fen Bilimleri Kurucu Temsilcisi Kamer Karaman belgeyi TSE Bölge Koordinatörü Kürşat Yılmaz’ın elinden teslim alırken, teslim töreninde Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan ve kampüs müdürü Hasan Gönç de hazır bulundu.

Türkiye’de üçüncü, Ege ve İzmir’de ilk

Konuyla ilgili bilgilendirmelerde bulunan TSE Ege Bölge Koordinatörü Kürşat Yılmaz “Biz Türk Standartları Enstitüsü olarak aslında standardizasyonun yanı sıra belgelendirme teşkilatıyız. Sadece ulusal değil, uluslararası alanda da çalışmalarımız var. Salgın başladığından itibaren TSE üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdi. Özellikle kılavuzların yayınlanmasıyla birlikte önce turizm alanında belgelendirme çalışmaları başlatıldı. Bunu müteakiben üretim tesislerine bu belgeleri verdik. Daha sonra hizmet sektörüne girildi. Hizmetle ilgili bir çok yer bu belgeyi aldı ve sonuçta okullarımızın açılma sürecinde iki bakanlık arasında yapılan protokol çok önem taşıdı. Protokolü müteakiben ‘Okulum Temiz’ projesi başlatıldı. Ülke olarak salgınla ilgili ciddi bir çalışma yürüttük. Hızlı bir şekilde adapte olduk ve bir çok ülkeye göre daha iyi noktadayız. Şu ana kadar Ege Bölgesi’nde 200’e yakın özel okul bu belgeyi almak üzere başvuruda bulundu. Fen Bilimleri Okulları Aliağa Kampüsü bu konuda İzmir ve Ege Bölgesi’nde ilk belge sahibi okulumuz oldu. Gerekli mevzuat ve işlemlerin tamamlanmasından sonra yerinde denetleme yapıldı. Denetçi arkadaşımızın raporunu sunmasının ardından rapor yeniden bir inceleme komitesine giriyor. Komite onayından sonra belgelendirme işlemi yapılıyor. Okullarla ilgili ilk defa böyle bir belgelendirme yapılıyor. Bu anlamda ‘Okulum Temiz’ belgesini Türkiye’de üçüncü, İzmir ve Ege Bölgesi’nde ilk olarak alan okulumuz Fen Bilimleri Aliağa Kampüsümüzü tebrik ediyorum.” diye konuştu.

 WhatsApp_Image_2020-09-11_at_13.50.31Bu belge öğrencilerimize ve çalışanlarımıza verdiğimiz değerin göstergesidir

Özel Aliağa Fen Bilimleri Okulları Kurucu Temsilcisi Kamer KARAMAN, Okulum Temiz belgesini Aliağa’ya kazandırmış olmanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek şunları söyledi:

“Korona virüs sebebiyle yaşanan zorlu süreçte öğretmenlerimizin ve çalışanlarımızın sağlıklı bir ortamda bulunmaları için okulumuzda kurulan ‘Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Eylem Planı Yürütme Komitesi’ sağlık bakanlığının ön gördüğü eğitim kurumlarında alınması gereken tedbirlerle ilgili yaptığı titiz çalışmalar sonucunda ‘Okulum Temiz’ belgesini almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu belgenin ilimizde ve bölgemizde alınan ilk belge olması bizim öğrencilerimize ve çalışanlarımıza verdiğimiz önemi göstermektedir. Böylesine anlamlı bir belgenin alınmasında emeği geçen başta Kampüs Müdürümüz Hasan GÖNÇ ve ilköğretim müdürümüz Ali İhsan BOSTANCIOĞLU olmak üzere, komite üyelerine, öğretmenlerime ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim. Ayrıca bu süreçte okulumuza güvenen velilerimize teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da güvenlerini boşa çıkarmamak adına daima temiz ve güvenli bir okul olacağımıza dair çalışmalarımızı sürdüreceğimize söz veriyorum.

Bu belgenin Aliağamıza, İzmir'e ve bölgemize hayırlı olmasını diler, başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal BAYHAN ve TSE yetkililerine teşekkür ederim.”

Dünyada bir ilk

TSE Ege Bölge Koordinatörlüğü’nün Çiğli’deki merkezinde gerçekleşen belge teslim töreninin ardından bir ikinci tören de Fen bilimleri Aliağa Kampüsü’nde düzenlendi.

Burada bir konuşma yapan Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan ‘Okulum Temiz’ belgesinin önemini anlatan bir konuşma yaparak bu sertifikanın alınmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek “Daha önce yaptığımız paylaşımlarda ‘bu okul çok daha güzel şeyleri hak ediyor’ demiştik. Bunu sizlerle birlikte başaracağız. Uğruna aylarca çalışılan, emek verilen My School Clean, ‘Benim Okulum Temiz’ belgesi aslında dünya üzerinde standart oluşturma sürecinde tek belge. Bunun ardından yeni standartlar gelişecektir elbette ama bunu ilk defa Türkiye’de üç okul başardı. Ege Bölgesi’nde ise ilk ve tek başaran okul Aliağa Fen Bilimleri’dir. Bu belge bu özelliğiyle de önemli bir belgedir.” diye konuştu.

WhatsApp_Image_2020-09-11_at_13.50.32_1WhatsApp_Image_2020-09-11_at_13.50.31_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ ŞEHİT AİLELERİMİZE ZİYARET

WhatsApp_Image_2020-08-26_at_13.09.33_1

Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ve İlçe protokolü 30 Ağustos Zafer Haftası programı kapsamında İlçemizdeki Şehit ailelerini ziyaret etti.
Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, Belediye Başkanı Serkan Acar, İlçe Jandarma Komutanı Rıfkı Kulaksız, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Özkan Orhun ve Aliağa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Tuğba Arı’dan oluşan heyet Şehit aileleriyle evlerinde buluştu.
Heyet program kapsamında 2015 yılında Hatay’ın Reyhanlı İlçesi’nde sınırın Suriye tarafından açılan ateşle şehit olan piyade er Gökhan Çakır’ın, 2016 yılında Hakkari'nin Çukurca ilçesinde Hisar Dağı'nda, bölücü terör örgütü ile girdiği çatışmada şehit olan Piyade Yüzbaşı Oğuz Özgür Çevik’in ve 1997 yılında Mardin İl Jandarma Alay Komutanlığı'nda vatani görevini yaparken bölücü terör örgütü mensuplarına karşı Kuzey Irak'ta yürütülen operasyonda şehit düşen Şehit Jandarma Komando Çavuş Bülent Kula'nın ailelerini ziyaret etti.
WhatsApp_Image_2020-08-26_at_13.09.34
YİĞİTLERİMİZİN AİLELERİNİN YANINDAYIZ
Şehit ailelerinin hal, hatır ve isteklerinin sorulduğu ziyaretlerde İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy’un Çanakkale Şehitleri şiirine atıfta bulunan Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman,“Bu ülke için kanını döken, canını veren yiğitlerimizin ailelerinin her zaman yanındayız. 30 Ağustos Zafer Haftası programı kapsamında ailelerimizi ziyaret ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ve İlçe protokolü 30 Ağustos Zafer Haftası programı kapsamında İlçemizdeki Şehit ailelerini ziyaret etti.Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, Belediye Başkanı Serkan Acar, İlçe Jandarma Komutanı Rıfkı Kulaksız, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Özkan Orhun ve Aliağa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Tuğba Arı’dan oluşan heyet Şehit aileleriyle evlerinde buluştu.Heyet program kapsamında 2015 yılında Hatay’ın Reyhanlı İlçesi’nde sınırın Suriye tarafından açılan ateşle şehit olan piyade er Gökhan Çakır’ın, 2016 yılında Hakkari'nin Çukurca ilçesinde Hisar Dağı'nda, bölücü terör örgütü ile girdiği çatışmada şehit olan Piyade Yüzbaşı Oğuz Özgür Çevik’in ve 1997 yılında Mardin İl Jandarma Alay Komutanlığı'nda vatani görevini yaparken bölücü terör örgütü mensuplarına karşı Kuzey Irak'ta yürütülen operasyonda şehit düşen Şehit Jandarma Komando Çavuş Bülent Kula'nın ailelerini ziyaret etti.

YİĞİTLERİMİZİN AİLELERİNİN YANINDAYIZ

Şehit ailelerinin hal, hatır ve isteklerinin sorulduğu ziyaretlerde İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy’un Çanakkale Şehitleri şiirine atıfta bulunan Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman,“Bu ülke için kanını döken, canını veren yiğitlerimizin ailelerinin her zaman yanındayız. 30 Ağustos Zafer Haftası programı kapsamında ailelerimizi ziyaret ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

WhatsApp_Image_2020-08-26_at_13.09.33

 

Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, coşkuyla, hizmet aşkı içinde bir devlet adamı. Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman

Darıca’da yaklaşık 6 yıl boyunca görev yapan, geçtiğimiz haftalarda tayini ilçemize çıkan Kaymakam Ömer Karaman’ın Darıca’dan ayrılmasına Darıcalılar, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla, duydukları üzüntüyü dile getirdiler. Darıca sakinlerinden, eğitimci Murat Kaya, Kaymakam Karaman’ın gidişinden duyduğu üzüntüyü sosyal medyadaki hesabından paylaştı.

21617715_389435071473014_8616899608648484277_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaya ‘’DARICA KAYMAKAMI ÖMER KARAMAN ve DEVLET ADAMLIĞI ÜZERİNE’ başlığıyla sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; Kaymakam Sayın Ömer Karaman’ın, 6 yıldır aktif, girişimci, toplumun tüm kesimleri ile barışık, gençlere abi, vatandaşa babacan, ciddi, disiplinli, zamanı iyi yöneten, kararlı, devlet adamı şahsiyetini en üst düzeyde temsil eden, kimsenin değil kimsesizlerin sahibi, içten, samimi, tepkisini net sunduğunu ifade ederek, Karaman’ın toplumsal yapıda ve özellikle de kamuda liderlik manasında örnek kişilik olduğunu belirtti. Eğitimci Murat Kaya, Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman’ın bu gerçekliği, 2017 yılında yayın hayatına kazandırdığı eseri KAMU YÒNETİMİNDE LİDERLİK ETKİSİ ile de değere dönüştürdüğünü belirtti.

9786059059381

Kamu yöneticileri özellikle sahada, milletin içinde, halkla beraber; yaşanan toplumsal atmosferi hissederek yaşamalı ve objektif gözlemleme becerisine sahip olmalıdır diyen eğitimci Kaya, Kaymakam Karaman’ın bunların dışında herkese giden, hiç bir ayrım gözetmeyen, her kuruma değer veren, ziyaret ederek motive eden, yüreklendiren lider bir kaymakam olduğunu dile getirdi.

Darıca sakinlerinden eğitimci Murat Kaya, Darıca kaymakamlığı’ndan Aliağa Kaymakamlığı’na atanan Ömer Karaman’ı anlattığı yazısında, sporu sever ,yıllarca futbol oynamış..
Müziği ,tiyatroyu, sanatın her dalını sever.
Okullarla çok iyi diyalog içinde; sık sık ziyaret eder, seminerlerle gençlerimizi aydınlatır ..
Muhtarlarla yerel demokrasiyi hayata geçirir.
Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, coşkuyla, hizmet aşkı içinde bir devlet adamıdır. Kaymakam Ömer Karaman.
Kaynak yaratır. proje üretir. toplumsal dinamikleri kentin sürecine katarak yol alır.
Esnaf ziyaretleri ile hasbuhal eder. Devleti milletle buluşturduğunuz için, insanlara tepeden bakmadığınız için sağolun. Olduğunuz gibi davrandığınız için sağolun. Her törende, her resmi organizasyonda Aziz Atatürk’ü andığınız için binlerce sağolun. Kattığınız değerler ve verdiğiniz emekler için sağolun ifadelerini kullandı.

Bizler de Radyo Sahil ailesi olarak, Kaymakamımız Sayın Ömer Karaman’ın ilçemiz için bir şans ve değer olduğunu belirtiyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

İşte eğitimci Murat Kaya’nın o paylaşımı..

“DARICA KAYMAKAMI ÖMER KARAMAN ve DEVLET ADAMLIĞI ÜZERİNE…

2 Eylül 2014 yılında Darıca Kaymakamı olarak göreve başlayan sayın Ömer Karaman
6 yıldır aktif,girişimci,toplumun tüm kesimleri ile barışık,gençlere abi,vatandaşa babacan,
ciddi,disiplinli,zamanı iyi yöneten, kararlı,
devlet adamı şahsiyetini en üst düzeyde
temsil eden kimsenin değil kimsesizlerin sahibi ,içten,samimi,tepkisini net sunan Kaymakam Sayın Ömer Karaman…
Bende 42.yıldır meslek yaşamımda bir çok idari amir ile çalıştım.
Giderek devlet yönetiminde liyakatın daha da önem arzettigi,entellektüel birikim gerektirdiği,
iletişim donanımlarının üst düzeyde olmazsa olmaz olduğu bir evreden geçmekte olan toplumsal yapıda ve òzellikle de kamuda liderlik manasında örnek kişilik Sayın Ömer Karaman…
Bu gerçekliği 2017 yılında yayın hayatımıza kazandırdığı eseri
KAMU YÒNETİMİNDE LİDERLİK ETKİSİ
ile de değere dönüştürmüştür.
Kamu yöneticileri özellikle sahada, milletin içinde, halkla beraber; yaşanan toplumsal atmosferi hissederek yaşamalı ve objektif gòzlemleme becerisine sahip olmalıdır.
Yoksa makam odasında imza işlemleri ile idarecilik olmuyor artık.
Bizim gerek sahşi münasebetlerimiz gerekse kurumsal olarak faaliyetlerimiz sebebiyle ziyaret etmediğimiz kurum ,kuruluş hemen hemen yoktur…Ve ne acıdır ki 5.yıldır bir özel okul emegi verenler olarak gerek ilçe gerekse ilden bir defa kapımızı açmayan; tayinleri
çıkıp giden bir çok idareci olmuştur.
İşte Sayın Ömer Karaman bunların dışında herkese giden,hiç bir ayrım gòzetmeyen, her kuruma değer veren ziyaret ederek motive eden, yüreklendiren bir lider kaymakamdır.

KİMDİR ÖMER KARAMAN?
1959 Erzurum/İspir doğumludur.İlk,orta,lise tahsilini Erzurum’da tamamlamıştır.
Üniversiteyi AÜ Siyasal Bil.Fak.bitirerek,
Beykent Ünv.”işletme yönetimi”üzerine
yüksek lisansını yapmıştır.
Trabzon/Akçaabat,
Denizli / Babadağ ,
Malatya/Yazıhan ,
Çankırı /Eskipazar,
Kars /Sarıkamış,
Gaziantep /Şahinbey Kaymakamlığı yapmıştır.

Tarih bilinci gerekir yoneticilerde.
Yarın ,dünün kutsiyetindedir.
Bunun da en güzel örneğini anıları ile de harmanlayarak Gaziantep’in Şanlı kahramanı ŞAHİNBEY adlı eserini yazarak tüm tarihi yaşanmışlıkları okurlarla buluşturandır kaymakam Ömer Karaman…

Şahinbey’deki Kaymakamlık gòrevi sonrası
2004 yılında 8 ay Giresun Vali vekilliği
görevini ifa etmiştir.
Aynı yıl İzmir Vali yardımcılığı,
2009/2014 yılları Sarıyer Kaymakamlık görevi boyunca da “Telli Baba kim?”
“Sariyer’in Tarihi Çeşmeleri” adlı eserlerin gün ışığına çıkmasına öncülük etmiştir.
Darıca yeni bir ilçedir.
250 bine yaklaşan sanayisiz; turizm ve eģitim kentidir. Turkiye’nin her ilinden ,
Yunanistan,Bulgaristan başta olmak üzere yurttaslarımızın ortak evidir Darıca…
Darıca ilçesi kamu yönetimi açısından ekip ruhu ile kentin geleceğine yeni eserler ve hizmetler kazandırma gayesi icinde olan bir yapıdadır.
Yeni Kaymakamlık Binası bunun güzel bir örneğidir.İşte bunun da kentimize kazandırılmasında Kaymakam Ömer Karaman’ın büyük emeği vardır.
Sporu sever ,yıllarca futbol oynamış..
Müziği ,tiyatroyu,sanatın her dalını sever.
Ve Kaymakamlık binasının alt bölümünü kültür merkezi yapmıştır.
Okullarla çok iyi diyalog içinde; sık sık ziyaret eder, seminerlerle gençlerimizi aydınlatır ..
Muhtarlarla yerel demokrasiyi hayata geçirir.
Mustafa Kemal Atatürk’un izinde coşkuyla hizmet aşkı içinde bir devlet adamıdır. Kaymakam Òmer Karaman…
Kaynak yaratır.proje üretir,toplumsal dinamikleri kentin sürecine katarak yol alır.
Esnaf ziyaretleri ile hasbuhal eder.
Devlet eğer millet için var ise devletin amirleri de halkın içinde, halkla beraber muhabbette olmalı, dertleri ile dertlenmeli, ortak akıl ile çözüm üretmelidir.

Güle güle kaymakamım.
Maksattır ki;
“Gök Kubbede Bir Hoş Sada Bırakmak”bunu benim kalbim ve bilinci de Darıca semaları a bıraktınız.
Bu yazıyı içimden ,yüreğimden geldiği için
yazdım.
Çünkü òyle bir hale geldik ki her ne hikmetse eksik bulmaya odaklı, nagatif terennümlerle mutlu olur olduk.
Ve insanların hak ettikleri anlamlı ve yerinde ifadeleri sòylemekten ,takdir duygularımızı
,düşüncelerimizi ifade etmekten imtina eder olduk.
Herkes benim gibi de düşünmeyebilir elbette.
Ama benim şahsınıza yònelik ifade ettiğim cümlelere de aslında hiç ihtiyacınız yok.
Bence hakikat bu olduğu için yazdım.
Devleti milletle buluşturduğunuz için ,
insanlara tepeden bakmadığınız için sağolun ..
Olduğunuz gibi davradığınız için çok sağolun.
Her tòrende her resmi organizasyonda
Aziz Atatürk’ü andığınız için binlerce sağolun.
Cumhuriyetin devlet adamlarına ihtiyacı var ki buna örnek olduğunuz için sağolun.
Darıca Kentine,
Darıca Final Ailesine,
Kattığıniz değerler ,verdiğiniz emekler için sağolun.

Yolunuz açık olsun.
Yeni görev yerinizde başarılar,
sağlıklar sizinle olsun.

Saygılarımla..

22/07/2020
Murat KAYA
Emekli Ògretmen”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RADYO SAHİL'DEN EMNİYET MÜDÜRÜ'NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

WhatsApp_Image_2020-07-28_at_16.14.22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aliağa Sahil Radyo Tv ve Medya Yayınları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kamer Karaman ve Radyo Sahil Haber Müdürü Sevil Edremit, göreve yeni atanan Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu'na görevinde başarılar dileyen Aliağa Sahil Radyo Tv ve Medya Yayınları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kamer Karaman,ilçemize yeni atanan Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu'na hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyaret, karşılıklı görüş alışverişi ile devam etti.

Radyo Sahil Ailesi olarak İlçe Emniyet Müdürümüze görevinde başarılar diliyoruz.

Diğer Makaleler...

Sayfa 1 / 285

Başlangıç
Önceki
1