atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Güncel Haberler

RADYO SAHİL'DEN EMNİYET MÜDÜRÜ'NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

WhatsApp_Image_2020-07-28_at_16.14.22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aliağa Sahil Radyo Tv ve Medya Yayınları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kamer Karaman ve Radyo Sahil Haber Müdürü Sevil Edremit, göreve yeni atanan Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu'na görevinde başarılar dileyen Aliağa Sahil Radyo Tv ve Medya Yayınları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kamer Karaman,ilçemize yeni atanan Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu'na hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyaret, karşılıklı görüş alışverişi ile devam etti.

Radyo Sahil Ailesi olarak İlçe Emniyet Müdürümüze görevinde başarılar diliyoruz.

BAŞKAN ERTÜRK’TEN KORONAVİRÜS SALGININDA "TEDBİRLERİ SÜRDÜRELİM" UYARISI

 

 

Omer_Ertrk

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede elde edilen başarının devamı için tedbirlere uyulmaya devam edilmesi gerektiğini ifade etti.

Başkan Ertürk, yaptığı yazılı açıklamada, Dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan korona virüs pandemisiyle mücadelede ülke olarak başarılı bir noktaya ulaşıldığını, ancak son zamanlarda artan vakalar nedeniyle ikinci bir salgın tehlikesinin devam ettiğini anımsattı.

Özellikle iş insanlarının ve çalışanlarının ekonomik hayata devam ederken, gerekli tedbirleri elden bırakmamaları gerektiği uyarısında bulunan Ertürk, şunları kaydetti:

“Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de Kovid-19 pandemisi devam ediyor. Virüs ne dünyamızı ne de ülkemizi terk etmiş durumda. Hızlı yayılma ve ciddi hastalık yapma potansiyelini sürdürüyor. Salgın tehlikesi ortadan kalkana kadar hepimizin yeni normal diye adlandırılan sürece uyum göstermemiz gerekmektedir. Toplumumuzu bu virüs ile ilgili sıkıntıya sokacak bir rehavete sebebiyet vermeden toplumsal yaşamımızda ve iş yerlerimizde maske, temizlik ve sosyal mesafe uygulamasının sürdürülmesi büyük önem arz etmektedir. Satış yerlerinde kalabalık ortamların engellenmesi ve müşterilerin iş yerlerine maskesiz alınmaması çok çok önemli. Çalışanlarımızın maske ve eldiven kullanımlarında daha fazla özen gösterilmesi kendileriyle birlikte, çevredeki herkesin sağlığı için gereklidir. Tüm çalışanlardan özellikle hijyen konusunda daha hassas davranmalarını istiyoruz. Özlediğimiz güzel günlere kuralları hep birlikte uygulayarak ulaşacağız."

ALTO BASIN BÜLTENİ

RADYO SAHİL'DE ALİAĞA'NIN DEĞERLİ İKİ EĞİTİMCİSİNİ AĞIRLIYORUZ.

WhatsApp_Image_2020-06-10_at_16.00.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radyo Sahil’de, Aliağa'da öğretmen ve yönetici olarak eğitime uzun yıllar hizmet vermiş, gerek öğretmen, gerekse yönetici olarak çalıştıkları okullarda başarılı olmuş iki değerli eğitimci/yönetici olan Özel Aliağa Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Hasan GÖNÇ ve Özel Aliağa Fen Bilimleri İlkokul/Ortaokul Müdürü Sayın Ali İhsan BOSTANCIOĞLU özel yayınımızda konuğumuz oluyor.

Yarın (11.06.2020) saat: 14:00’de canlı olarak gerçekleştireceğimiz özel yayında Aliağa Fen Bilimleri Okulları’nın ayrıcalıklı çalışmalarını, başarılı eğitim modelini konuşacağız. Okul müdürlerimizin vereceği değerli bilgileri sakın kaçırmayın.

Özel canlı yayınımızı yarın (11.06.2020) saat: 14:00’de https://www.facebook.com/radyosahil95/ facebook sayfamızdan canlı olarak da izleyebilirsiniz.

 

FEN BİLİMLERİ OKULLARI ALİAĞA KAMPÜSÜ’NDE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Özel Aliağa Fen Bilimleri Okulları Kampüs Müdürü Hasan GÖNÇ ve İlkokul/Ortaokul Müdürü Ali İhsan BOSTANCIOĞLU’nun yönetimiyle kampüste görev yapan tüm öğretmenlerin katıldığı LGS ve YKS sınavları ile uzaktan eğitim çalışmalarını değerlendirme toplantısını okul konferans salonunda gerçekleştirdi.

WhatsApp_Image_2020-06-10_at_09.53.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal mesafe kurallarına uyarak gerçekleştirilen toplantıda 8. sınıf öğrencilerinin 20 Haziran’da girecekleri LGS ve 12. sınıf öğrencilerinin 27-28 Haziranda girecekleri YKS sınavları ile ilgili durum değerlendirmesi yapılarak görüş alış verişinde bulunuldu. Toplantıda ayrıca Koronavirüs (COVID-19) ile mücadele kapsamında gerçekleştirilmeye başlanan uzaktan eğitim çalışmaları görüşüldü.
2020-2021 Eğitim öğretim yılına hazırlık planlamasının da yapıldığı toplantıda ayrıca “Okul Covid-19 Koranavirüs Hazırlık Yürütme Ekibi”nin hazırlamış olduğu “Acil Durum Eylem Planı” öğretmenlere sunuldu.

Sosyal mesafe kurallarına uyarak ger8çekleştirilen toplantıda 8. sınıf öğrencilerinin 20 Haziran’da girecekleri LGS ve 12. sınıf öğrencilerinin 27-28 Haziranda girecekleri YKS sınavları ile ilgili durum değerlendirmesi yapılarak görüş alış verişinde bulunuldu. Toplantıda ayrıca Koronavirüs (COVID-19) ile mücadele kapsamında gerçekleştirilmeye başlanan uzaktan eğitim çalışmaları görüşüldü.2020-2021 Eğitim öğretim yılına hazırlık planlamasının da yapıldığı toplantıda ayrıca “Okul Covid-19 Koranavirüs Hazırlık Yürütme Ekibi”nin hazırlamış olduğu “Acil Durum Eylem Planı” öğretmenlere sunuldu.

WhatsApp_Image_2020-06-10_at_09.53.02WhatsApp_Image_2020-06-10_at_09.53.02_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALİAĞA BELEDİYESİ’NDEN MUHTEŞEM ÖDÜLLERLE DOLU 23 NİSAN YARIŞMASI

ÇOCUKLARIN 23 NİSAN SEVİNCİ DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR, TABLET VE AKILLI SAAT ÖDÜLLERİYLE İKİYE KATLANACAK

23-nisan-yarsma-ana-gorsel

Aliağa Belediyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100. Kuruluş yılına özel olarak düzenlediği resim, şiir ve kompozisyon yarışmasıyla, dereceye giren öğrencileri dizüstü bilgisayar, tablet ve akıllı saat gibi muhteşem hediyelerle ödüllendiriyor.

Koronavirüs salgını sebebiyle eğitimlerine evde devam eden ve 'Evde Kal' çağrılarına uyarak evlerinden çıkmayan çocukları unutmayan Aliağa Belediyesi, çocukların evlerinde geçirdiği zamanı verimli bir şekilde değerlendirmeleri amacıyla e-posta üzerinden şiir, kompozisyon ve resim yarışması düzenliyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100.Yılı, Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyet konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmasına; ilkokul 1,2,3 ve 4.sınıf öğrencileri resim, ortaokul 5 ve 6.sınıf öğrencileri şiir, 7 ve 8.sınıf öğrencileri ise kompozisyon dallarında katılabilecek.

Aliağa Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğindeki yarışmada eserler 20 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 12.00’ye kadar boyutu 20 MB’den düşük olacak şekilde  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine mail olarak gönderebilecek. Öğrenciler aynı zamanda yarışma hakkında bilgi almak için 0554 533 8631 numaralı telefonu arayabilecekler.

Gönderilen eserler kendi alanlarında uzman jüri ekibi tarafından değerlendirilecek. Değerlendirme sonrasında kendi kategorilerinde birinci olan öğrenciler dizüstü bilgisayar, ikinciler tablet, üçüncüler ise akıllı saat ile ödüllendirilecek. Yarışmada dereceye giren öğrencilerin ödülleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı günü adreslerine teslim edilecek.

YARIŞMA BİLGİLERİ

Şiir ve kompozisyonlar bilgisayar ortamında ‘Times New Roman’ yazı tipinde, 12 punto boyutunda, Türkçe dil bilgisi kurallarına uygun olarak yazılmalıdır. Şiirde ölçü kullanıp kullanmamak serbest olup, yazılan şiirler iki sayfayı geçmeyecek şekilde olmalıdır.

Resim alanındaki eserlerde ise resim tekniği ve malzemeler serbesttir. Yarışmaya kabul edilecek resimlerin boyutu A3 olup, kaliteli çözünürlükte fotoğrafı çekilerek başvuru mail olan  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine gönderilmelidir.

Tüm eserler, yarışmanın adı ve konusuna uygun, özgün ve orijinal olması gerekir. Eserlerin taklit ya da kopya olduğu tespit edilmesi halinde eser hangi aşamada olursa olsun yarışma dışı bırakılır, yarışmacılara verilen ödül ise geri alınır.

ALİAĞA BELEDİYESİ BASIN BÜLTENİ

Diğer Makaleler...

Sayfa 1 / 284

Başlangıç
Önceki
1