atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Haberler

Haberler

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğünden başarılı çocuklara ödül

aliaga-ilce-emniyet-mudurlugunden-basarili-cocuklara-odul-1561129269-300x289

İzmir’in Aliağa ilçesinde, emniyet müdürlüğünde görev yapan personelin okullarında dereceye giren başarılı çocukları ödüllendirildi.

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü, görevli personelinin; ilkokul ve ortaokullarda okuyup dereceye giren çocuklarını unutmadı. Dereceye giren çeşitli okullardaki personelin çocuklarına Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş tarafından tablet hediye edildi.

Uğurtaş, makamında yapılan ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Özveri ile görev yapan teşkilat mensuplarının çocuklarının başarılarını gördükçe daha büyük bir gurur duyuyorum” dedi.

WhatsApp-Image-2019-06-21-at-17.28.12-500x375

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.aliagamedya.com

Aliağaspor Fk’da Güray Kula Ve Aykut Geçmen İmzaladı

İzmir’in Aliağa ilçesinde, emniyet müdürlüğünde görev yapan personelin okullarında dereceye giren başarılı çocukları ödüllendirildi.

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü, görevli personelinin; ilkokul ve ortaokullarda okuyup dereceye giren çocuklarını unutmadı. Dereceye giren çeşitli okullardaki personelin çocuklarına Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş tarafından tablet hediye edildi.

Uğurtaş, makamında yapılan ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Özveri ile görev yapan teşkilat mensuplarının çocuklarının başarılarını gördükçe daha büyük bir gurur duyuyorum” dedi.

aliaga-ilce-emniyet-mudurlugunden-basarili-cocuklara-odul-1561129269-300x289WhatsApp-Image-2019-06-21-at-17.28.12-500x375

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.aliagamedya.com

ALTO’DA İLERİ SEVİYE EXCEL KURSU TAMAMLANDI

Günümüzde şirketlerin en çok ihtiyaç duyduğu veri analizi ve raporlama konularında en etkin uygulama olan “İleri Düzey Uygulamalı Microsoft Excel Eğitimi” ALTO’da başarıyla tamamlandı.

Excel’de temel kullanım bilgisine sahip olan katılımcıların, raporlama becerilerini geliştirmek ve Excel’in veri araçları ile daha güvenli ve kullanışlı belgeler oluşturmalarını sağlamak amacıyla yapılan 20 saatlik eğitime üye firmaların çalışanları katılım gösterdi.

Eğitim sonucunda, katılımcılar Excel’in kısayollarından, Eğer, Düşeyara gibi işlevleri, Özet Tablo oluşturma gibi çok sayıda konu hakkında bilgi sahibi oldu.

Farkındalık ve çalışma hayatına katkı sağlayacağı düşünülen eğitim, katılımcılar tarafından beğeniyle karşılandı.

leri-Dzey-Excel-Eitimi-2-300x200ALTO BASIN BÜLTENİ

SAYIN, “BAŞARILI OLACAĞIMIZA İNANIYORUZ”

lKIDNIngVvvNbRmsRUtYBJqMCaqEwvTsdnQNWBXbrTaapKetVsFjNjbHuMvblsqO_thumb

AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın, yarın yapılacak İstanbul seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Sayın, “Başarılı olacağımıza inanıyoruz. Seçimin huzur içerisinde geçmesini temenni ediyoruz.” dedi.

Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın, yarın gerçekleştirilecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri hakkında açıklamalarda bulundu. Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın seçim çalışmalarına destek vermek amacıyla Ramazan Bayramı’nda İstanbul’a gittiğini belirterek Başkan Sayın, “Elimizden gelen her şeyi yaptık. Başarılı olacağımıza inanıyoruz. Binali Beyi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreceğiz. Seçimin huzur içerisinde geçmesini temenni ediyoruz. Her kim kazanırsa hayırlı uğurlu olsun. Her kim kazanırsa memleketimize hayırlı işler yapmasını diliyoruz.” İfadelerini kullandı.

www.aliagaekspres.com.tr

 

EL EMEĞİ ÜRÜNLER HELVACI’DA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Aliağa Tüpraş Halk Eğitimi Merkezi’nin Helvacı’da açtığı kurslarda ortaya çıkan el emeği ürünler görücüye çıktı.

Aliağa Tüpraş Halk Eğitimi Merkezi’nin 2018-2019 eğitim dönemi boyunca açılan kurslarında üretilen eserler Aliağa’nın farklı mahallelerinde sergileniyor. Helvacı’da açılan kurslara katılan kadınlar iğne oyasından çeyizlik ürünlere kadar birçok el emeği ürünü ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Helvacı Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen sergiye; Aliağa Kaymakamı Erhan Günay, Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Aras, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan, Aliağa Belediye Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmedali Özkurt, Tüpraş Halk Eğitimi Merkez Müdürü Fevzi Bayır, siyasi parti temsilcileri ile kursiyerler katıldı.

Protokol üyeleri kurdele kesiminin ardından görücüye çıkan ürünlerin bulunduğu sergileri gezerek ürün sahiplerinden bilgi aldı. Sergi açılışı çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

aliaga-helvaci-sergi-2-300x200ALİAĞA BELEDİYESİ BASIN BÜLTENİ

Diğer Makaleler...

Sayfa 4 / 32

4