atv izleradyo dinle

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Haberler

Haberler

KELİME BULMACA OYUNU’NUN HEYECANI ALİAĞA’DA YAŞANDI

52816962_2544566335616507_1894577788719988736_n

 

Türkiye’nin en sevilen sunucularından Ali İhsan Varol, “Kelime Bulmaca Oyunu” ile sahne aldığı Aliağa’da izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Aliağalıların gönlünde taht kuran ekranların fenomen sunucusu Ali İhsan Varol, Aliağa Belediyesi’nin “Aliağa’da Komedi Festivali” etkinlikleri kapsamında program yaptı. Aliağa Tüpraş Halk Eğitimi Merkezi’nde yüzlerce Aliağalının karşısına çıkan Varol, programı izlemeye gelenlere kelime bulmaca oyununun heyecanını yaşattı. Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt, yoğun ilgi gören programı seyirciler arasında izledi.

52911842_2544566092283198_7367364733785079808_n
ilgi ve eğlenceyi aynı anda sunan Ali İhsan Varol, interaktif sunumu ve esprili diliyle de izleyenleri keyiflendirdi. Bulmaca meraklılarının akın ettiği programda; Züleyha Bilent, Yalçın Türkoğlu, Devrim Coşar, Felek Özel, Seda Atalan, Demet Kılıçkaya, Ömer Şahin ve Anıl Soya Yıldırım yarıştı. Kelimeleri en hızlı şekilde tahmin eden ve rakiplerini bir bir eleyen Devrim Coşar yarışmanın birincisi oldu.
ALİ İHSAN VAROL: “ALİAĞA’DA HER SEFERİNDE BÜYÜK BİR HEYECAN VE COŞKU İLE KARŞILANIYORUZ”
Aliağa’ya yedinci kez geldiğini belirten ünlü sunucu Ali İhsan Varol, “Aliağalılar çok sıcak kanlı insanlara sahip bir ilçe. Buraya geldiğim ilk gün güzel bir iletişim içerisine girdik. Devamının da böyle gelmesi benim için büyük mutluluk oldu. Sonuç itibari ile yaptığımız yarışmada her seferinde değişmiyor. Sorular değişiyor fakat konsept hep aynı. Ne kadar eğlenceli bir program olsa da hep aynı işi yapmak şekersiz bir sakızı tekrar tekrar çiğnemek gibi oluyor. Fakat Aliağa’da her seferinde büyük bir heyecan ve coşku ile karşılanıyoruz. Programa gelerek bizleri yalnız bırakmayan tüm Aliağalılara çok teşekkür ederim” dedi.
www.aliagamedya.com

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması

aliaga-dtoaliaga-197x300

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi ilk ve ortaokul öğrencileri için resim, şiir ve kompozisyon yarışması düzenliyor. Çocuklarda deniz sevgisini ve bilincini oluşturmak amacıyla düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüllerin yanı sıra katılan tüm öğrencilere katılım sertifikasıda verilecek.

Resim, şiir ve kompozisyon gibi üç ana dalda düzenlenen yarışmada, ilkokul öğrencileri deniz ve çocuk konulu resimler ile yarışmaya katılabilirken, ortaokul öğrencileri için şiir ve kompozisyon alanında denizler ve gemiler, Aliağa için denizin önemi gibi konu başlıkları belirlendi.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi’nin çocuklarda deniz sevgisini ve bilincini oluşturmak amacıyla düzenlediği “Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması’na katılım için son teslim tarihi 4 Nisan 2019. Başvuraların İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi’ne yapılacağı belirtildi.

www.aliagamedya.com

GDZ ELEKTRİKTEN ALİAĞA’DA KESİNTİ DUYURUSU

52762263_2541684319238042_614414892966871040_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GDZ Elektrik, arıza onarım ve şebeke bakım çalışmaları nedeniyle Aliağa’da planlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

GDZ Elektrik resmi internet sayfasından yapılan duyuruya göre 28 Şubat 2019 Perşembe günü Aliağa’nın bazı bölgelerinde elektrik kesintisi yaşanacak. 09.00-14.00 saatleri arasında arıza onarımı nedeniyle Samurlu Mahallesi’nin tamamında; 10.00-11.30 saatleri arasında ise şebeke bakım çalışmaları nedeniyle de Aşağı Şakran Mahallesi-Kızıltepe Mahallesi-Örlemiş Mahallesi-Hüseyin Efe-Turkcell-Vodafone Aşağı Şakran-Haydar Dilbaz-Musa Murat-Güldem Tavukçuluk-Ali Eroğlu-Aşağı Şakran-Türkmenhan Ges Dm-Abdurrahman Güncan Dağhan Res-Yatmanhan Res Ynb Ges-Türkmenhan Ges ve civarında kesinti yapılacak.

GDZ ELEKTRİK ÇAĞRI MERKEZİ 186
GDZ İzmir İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, kesinti öncesinde; Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması ve jeneratörlerin şebeke ayırıcılarının açılması gerektiği bildirildi.

Altyapı çalışmaları nedeniyle bildirimli elektrik kesintileri için; GDZ Elektrik çağrı merkezini (186) arayabilirsiniz.

ALİAGA BLD. BSN. BLTN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GEÇİCİ ADAY LİSTELERİ AÇIKLANDI

1013482

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siyasi partiler tarafından seçim kurullarına bildirilen kesin aday listelerindeki eksikliklerin giderilmesi için tanınan süre dün (21.02.2019) doldu, geçici aday listeleri açıklandı.

Geçici aday listeleri Aliağa İlçe Seçim Kurulu tarafından bu sabah (22.02.2019) saat 08:00 itibariyle açıklandı.

Aliağa İlçe Seçim Kurulu tarafından açıklanan geçici aday listelerinde yer alan isimler şöyle:

Resim_004

Resim_005

Resim_006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Listelere cumartesi gününe kadar itiraz edilebilecek. İtirazlar 25 Şubat 2019 Pazartesi gününe kadar değerlendirilerek karara bağlanacak. Ardından il ve ilçe seçim kurullarının kararlarına yönelik itiraz süreci başlayacak. Yüksek Seçim Kurulu bu itirazları 1 Mart Cuma gününe kadar kabul edecek ve karara bağlayacak.Böylece 31 Mart yerel seçiminde yarışacak adaylar netleşecek. Kesin aday listeleri ise 3 Mart Pazar günü ilan edilecek.

 

CEM İŞÇİLER STAND UP GÖSTERİSİ İLE 22 ŞUBAT’TA ALİAĞA’DA

aliaga-belediyesi-cem-isciler-731x1024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stand Up dünyasının fenomen ismi Cem İşçiler, “Aliağa’da Komedi Festivali” kapsamında sevenleriyle buluşacak.

Aliağa Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında hazırlanan “Aliağa’da Komedi Festivali”nde bugüne 200’den fazla sergilediği tek kişilik gösterisi ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Cem İşçiler sahne alacak. Aliağa Tüpraş Halk Eğitimi Merkezi’nde 22 Şubat 2019 Cuma günü saat 20.30’da gerçekleştirilecek olan gösteri izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek.

Özgün esprileriyle ciddi bir hayran kitlesi edinen Cem İşçiler, özellikle yaşanmışlıklarına dair komik anlatımlarıyla sahnede kahkaha fırtınası estirecek.

DAVETİYELER HİLAL MASA’DA
Ücretsiz olarak sahnelenecek olan gösteriyi izlemek isteyen vatandaşlar gösterinin davetiyelerini 20 Şubat 2019 Çarşamba gününden itibaren Aliağa Belediyesi merkez hizmet binası giriş katında faaliyet gösteren Hilal Masa’dan temin edebilecek.

ALİAĞA BLD.BSN.BLTN.

Diğer Makaleler...

Sayfa 8 / 32

8