Aliağa Belediyesi Ekipleri Yüksekköy Mahallesi’nde

Aliağa Belediyesi Ekipleri Yüksekköy Mahallesi’nde

 

Aliağa Belediyesi, kırsal mahallelerdeki temizlik, bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını Yüksekköy Mahallesi’nde devam ediyor.

Çakmaklı, Horozgediği, Bozköy, Şehitkemal, Yukarı Şehitkemal, Samurlu, Güzelhisar, Çıtak, Uzunhasanlar, Karakuzu, Karaköy, Çaltılıdere, Hacıömerli, Kalabak, Çoraklar ve Kapukaya Mahallelerinde eksikleri gideren Belediye Ekipleri, çalışmalarını Yüksekköy Mahallesi’nde sürdürüyor.

Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ekipler mahalle genelinde boyama, ağaç budama, ot biçme, temizlik, metruk binaların yıkılması, yolların ve çocuk oyun alanlarının yenilenmesi gibi çeşitli çalışmalar yapıyor.

Mahalle genelinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Yüksekköy Mahalle Muhtarı Muzaffer Orhan, “Aliağa Belediyesi’nin köyümüzde yapmış olduğu hizmetlerden dolayı öncelikle Serkan Acar ve belediye ekiplerine teşekkür ederim. Köyümüzde bulunan metruk binaların yıkılması ve temizlenmesi, boyama, ağaçların budanması, tarihi kuyularımızın kapaklarının kapanması, yolların yenilenmesi ve temizlenmesi gibi çalışmalar için çok teşekkür ederim” dedi.